Najlepsze wycieczki do Paryża

 

Pasja, specjalizacja, profesjonalizm –
Zwiedzaj z nami Francję oraz Anglię i „daj się (p)oprowadzić”!

Skuś się na przygodę życia
Wycieczkownia to biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy gamę wycieczek szkolnych do Francji i Anglii. Firmę tworzą pasjonaci zauroczeni kulturą francuską oraz kochający podróże. Wiemy, jaką odpowiedzialnością jest organizacja wycieczek szkolnych, dlatego z wprawą podejmiemy się tego wyzwania. Potrafimy zainteresować i młodzież, i nauczycieli podczas wyjazdu. Wycieczkownia to biuro podróży, dla którego najważniejsze są dzieci oraz ich opiekunowie – nauczyciele. Wszystkie wycieczki szkolne są szczegółowo opracowywane z uwzględnieniem wieku uczestników. Biura często oszczędzają na jakości poprzez obniżanie cen. My tego nie robimy. Wycieczka do Paryża lub Londynu często zdarza się raz w życiu, dlatego chcemy, aby nasze podróże były jedyne w swoim rodzaju i nie oszczędzamy na transporcie lub wyżywieniu. Francja i Anglia są tak interesującymi krajami, że nie możemy sobie pozwolić, aby w trakcie wycieczek szkolnych jakieś niedogodności czy braki organizacyjne utrudniały poznawanie licznych i wyjątkowych w swym charakterze atrakcji. Stąd też perfekcyjna organizacja wycieczki jest dla nas priorytetem. Szkolne wycieczki mogą zafascynować uczniów – wystarczy tylko ich odpowiednia organizacja. Pokazujemy, że dzięki dobrej organizacji podróże są interesujące nie tylko dla nauczycieli, ale również dla młodzieży szkolnej. Specjaliści z naszego biura dopasowują czas zwiedzania do wieku Waszej grupy, a ponadto staramy się, aby organizowane przez nas zwiedzanie odciążało kadrę i pozwoliło nieco odetchnąć nauczycielom. Dzięki tym wszystkim staraniom potrafimy wzbudzić fascynację Francją i Anglią, ich kulturą i historią, przez co uczestnicy naszych wyjazdów szybko zaczynają myśleć o kolejnym wyjeździe nad Sekwanę lub przeprowadzce nad Tamizę .

Wycieczki dla nauczycieli

W naszej ofercie znajdują się skrojone na miarę wyjazdy turystyczne przeznaczone dla nauczycieli, podczas których jesteśmy w stanie zaproponować sprawdzone programy krajoznawcze, świetnie znane miejsca noclegowe oraz najlepsze środki transportu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest organizacja wycieczek szkolnych i dla młodzieży, i dla nauczycieli, aby w trakcie każdego wyjazdu zapewnić wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia, przy jednoczesnej trosce o bezpieczeństwo. Nasze indywidualne oraz grupowe wycieczki dla nauczycieli stanowią znakomitą okazję nie tylko do zobaczenia najciekawszych miejsc w Paryżu czy Londynie, metropoliach żyjących tempem XXI wieku, ale także do zwiedzenia słynnych zamków usytuowanych nad malowniczą Loarą, czy poznania słynnych miast uniwersyteckich jak Oxford czy Cambridge. To doskonała okazja do zainspirowania nauczycieli nowymi tematami i wątkami, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy dydaktycznej. Klasyczne, bardzo dobrze rozplanowane programy turystyczne pozwolą nauczycielom w stosunkowo krótkim czasie poznać najważniejsze miejsca na terenie Francji i Anglii, oraz poczuć ich niepowtarzalną atmosferę. Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą naszych wyjazdów dla nauczycieli.

Nasz zespół
Karol Rzemykowski
Właściciel

Właściciel i twórca Biura Podróży Wycieczkownia. Pilot wycieczek i przewodnik po Paryżu, pasjonat Francji i języka francuskiego (m. in. autor strony internetowej www.gramatykafrancuska.pl)


Katarzyna Pufal
Specjalista ds. administracji

Odpowiedzialna w biurze za sprawy księgowe i formalne, przygotowanie umów i dokumentów dla klientów.


Dlaczego my ?


Najlepszy stosunek jakości do ceny

Nie zależy nam na tym, żeby nasze wycieczki szkolne (razem z kadrą nauczycielską) były najtańsze. Zależy nam na cenach rozsądnych, za którymi idzie wysoka jakość. Najtańsze wycieczki szkolne muszą oznaczać kompromis, gdyż gdzieś trzeba zaoszczędzić. Odbija się to najczęściej na jakości transportu i posiłków oraz na ograniczeniach przy zatrudnianiu pilota wycieczek/przewodnika. Traktujemy naszych klientów poważnie i wiemy, że oszczędność kilkudziesięciu złotych na cenie wycieczki szkolnej jest dla nich nieopłacalna. Często jest tak, że do Paryża jedzie się raz w życiu. Warto żeby był to wyjazd bezpieczny i dobrze zorganizowany. Dlatego stworzyliśmy biuro podróży dla Was – dzięki odpowiedniej organizacji biuro przyjazne dzieciom i nauczycielom!

Pasja

Organizujemy wycieczki do kraju, który zawsze nas fascynował. Kultura, zabytki i oczywiście kuchnia Francji - to są atrakcje, dla których warto tam jeździć. Dodatkowo język francuski nie jest nam obcy. Właściciel naszego biura, oprócz tego, że jest pilotem wycieczek szkolnych i przewodnikiem po Paryżu, jest również autorem największej w Polsce strony opisującej zawiłości gramatyki francuskiej (wwww.gramatykafrancuska.pl), jak również wyjątkowego na polskim rynku e-booka pt. "Gramatyka francuska w tabelach", przydatnego również dla nauczycieli nadzorujących podróże do Francji. Jest również mistrzem skrupulatnej organizacji, gwarantującej udany przebieg wycieczki.

Specjalizacja

Nasze biuro podróży postawiło na dobrą organizację i specjalizację. Nie chcemy robić wycieczek do wszystkich krajów świata. Wolimy skoncentrować się na jednym obszarze i robić to najlepiej! Organizujemy wycieczki tylko do Francji i Anglii. W tych krajach jest tyle atrakcji, że nie musimy szukać ich gdzie indziej. Nie przez przypadek Francja jest najczęściej odwiedzanym krajem świata, a Londyn najbardziej przyciągającą obcokrajowców stolicą europejską, Oba miasta są atrakcyjne zarówno dla nauczycieli, jak i dzieci. Podróże z naszym biurem to niezapomniane przeżycia.Zapraszamy również do Torunia, do naszej Agencji przewodników po Toruniu „zwiedzajtorun.pl”

wycieczki szkolne do Torunia

Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości