Biuro Podróży Wycieczkownia

 

Pasja, specjalizacja, profesjonalizm –
Zwiedzaj z nami Polskę oraz Europę i „daj się (p)oprowadzić”!

Skuś się na przygodę życia
Witam. Nazywam się Karol Rzemykowski i jestem właścicielem Biura Podróży Wycieczkownia. Nasze biuro mieści się w Toruniu, ale z założenia organizujemy wycieczki z całej Polski, jak pokazują nasze referencje, z powodzeniem. Jeśli obawiacie się powierzyć losów Waszej wycieczki w nasze ręce, bo jesteśmy daleko i nie wiecie z nim przyjdzie Was współpracować, prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania z nauczycielami lub rodzicami młodzieży chętnej na wyjazd. Jeden z naszych przedstawicieli przyjedzie do Waszej szkoły, żeby opowiedzieć szczegółowo o wybranej wycieczce i rozwiać wątpliwości co do naszych kompetencji. Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych zagranicznych do Francji (Paryż, Lazurowe Wybrzeże, wszelkie inne „francuskie” kierunki na zamówienie), Anglii, Włoch, Hiszpanii i Chorwacji. Jako nowość w naszej ofercie w roku 2017 pojawiły się wycieczki po Polsce, i to od razu z rozmachem, oferujemy kilkadziesiąt programów takich wyjazdów, z głównym założeniem dla nich wszystkich „bez nudy”, gdyż wycieczki po Polsce również mogą być bardzo ciekawe.
Starannie przygotowujemy oferty naszych wycieczek i słuchamy naszych klientów. U nas nigdy nie ma sztywnych granic, programy wycieczek oczywiście są, ale dla nas liczy się elastyczność i dopasowanie do klienta i jego potrzeb. Dlatego też z powodzeniem organizowaliśmy wycieczki zagraniczne dla 60 osób, jak i samolotowe wyjazdy dla grupy 8 uczniów, w jednym i drugim wypadku angażując siły i chęci dokładnie w ten sam sposób. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta i wsłuchiwania się w Wasze potrzeby.
Specjalizujemy się w wycieczkach szkolnych, ale z chęcią organizujemy również wycieczki dla innych grup, każdy nasz program może być dopasowany do potrzeb i wymagań grup dorosłych, zapraszamy więc do kontaktu w celu omówienia szczegółów takiego wyjazdu.

Nasz zespół
Karol Rzemykowski
Właściciel

Właściciel i twórca Biura Podróży Wycieczkownia. Pilot wycieczek i przewodnik po Paryżu, pasjonat Francji i języka francuskiego (m. in. autor strony internetowej www.gramatykafrancuska.pl)


Katarzyna Pufal
Specjalista ds. administracji

Odpowiedzialna w biurze za sprawy księgowe i formalne, przygotowanie umów i dokumentów dla klientów. Przewodniczka po Toruniu, specjalizuje się w wycieczkach po Polsce.


Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości

Zapraszamy również do Torunia, do naszej Agencji przewodników po Toruniu „zwiedzajtorun.pl”

wycieczki szkolne do Torunia