Wycieczka szkolna w Bieszczady

Wycieczki szkolne w Bieszczady. Nieznana część Polski czeka na odkrycie. Gwarancja pięknych widoków i odpoczynku od zgiełku dnia codziennego

 

Wycieczki szkolne w Bieszczady to propozycja inna niż wszystkie. Nie będzie tu hałaśliwych parków rozrywki, centrów handlowych ani basenów termalnych. Właściwie prawie nic nie będzie…….:) Będzie za to zaskoczenie, że tam daleko na krańcach Polski są takie piękne miejsca. I będzie zdziwienie, że wycieczka szkolna może obyć się bez wyżej wymienionych elementów. Jeśli więc poszukujecie wycieczki nieszablonowej, jeśli Wasza klasa jest żywa i chętna na przygodę, zapraszamy w Bieszczady, na wyjątkowe wycieczki szkolne organizowane przez Biuro Podróży Wycieczkownia.
Mamy dla Was kilka programów wycieczek w Bieszczady. Jest propozycja z jednym dniem w górach, jest również program gdzie 2 dni poświęcamy na eksplorację bieszczadzkich szlaków. I kolejna możliwość, połączenie wycieczki w Bieszczady z wycieczką do Lwowa, jak już zrobiło się tyle kilometrów aby dojechać w te okolice, to czemu z tego nie skorzystać i nie zobaczyć kawałka Ukrainy?
W Bieszczadach spokojnie można spędzić jeszcze kolejny dzień lub dwa dłużej. Jeśli więc Waszą wycieczkę szkolną w Bieszczady nie ogranicza czas, zapraszamy do kontaktu, razem stworzymy program wycieczki dopasowany do Waszych potrzeb i górskich ambicji, dotyczy to również grup dorosłych, dla których równie chętnie przygotujemy i zorganizujemy ciekawą wycieczkę w Bieszczady. Do zobaczenia na połoninach!

Wycieczka szkolna w Bieszczady 3 dni lub 4 dni