Wycieczki dla nauczycieli

Organizacja wycieczek dla nauczycieli

Wycieczkownia proponuje klientom najlepsze wycieczki do przepięknej Anglii i klimatycznej Francji, krajów, które rozbudzają wyobraźnię. Najczęściej wybieranym miejscem jest Paryż i Londyn, ale nie oznacza to, że wspólna przygoda w tych krajach musi ograniczać się jedynie do ich stolic. Wręcz przeciwnie! Organizacja wycieczek szkolnych pozwala na poruszenie wyobraźni i stworzenie atrakcyjnego, niepowtarzalnego programu, który umożliwia zwiedzanie najbardziej popularnych, reprezentatywnych miejsc, takich jak Luwr, Katedra Notre Dame, Wieża Eiffla i Ogrody Luksemburskie, ale także poznanie nowoczesnej strony Paryża i Francji. Również w Anglii można odkryć miejsca niezwykłe i nieznane.
Wycieczki dla nauczycieli to najlepsza okazja, żeby poczuć się częścią grupy, zintegrować się i doskonale się poznać – zawrzeć nowe przyjaźnie i utrwalić stare. Pomocą służy rytm francuskich piosenek, kieliszek francuskiego wina, bagietki i klimatyczne uliczki, które każdego przeniosą w wymarzony, przyjemny świat. Mroczny klimat angielskich zamków i ruin również zbliża ludzi do siebie. Tanie zakwaterowanie, dobre wyżywienie i bogata oferta miejsc do zwiedzania – to podstawowe elementy każdej wycieczki organizowanej przez Wycieczkownię. Doświadczenie firmy pozwala na zapewnienie klientom tego, czego nie mogą doświadczyć w domu – całkowitego zwolnienia z samodzielnego radzenia sobie z problemami i trudnościami. Wyjazdy z Wycieczkownią to czas relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy – nie trzeba się o nic martwić. Wszystko w zachwycających lokalizacjach.
Paryż, Londyn, Reims, Wersal, Windsor, dla młodszych Disneyland, a dla bardziej wymagających – zamki nad Loarą, Fontainebleau, Vaux-le-Vicomte czy klify Seven Sisters. Celem każdego wyjazdu jest jak najlepsze poznanie klimatu odwiedzanych miejsc, a jednocześnie odpoczynek w najlepszej postaci.

Polecamy

Komfortowy Paryż + Reims + Vaux-le-Vicomte + Fontainebleau

Program tej sześciodniowej wycieczki obejmuje zwiedzenie stolicy francuskiego regionu Szampanii – Reims, a także najważniejszych miejsc Paryża (m.in. Dzielnicy Łacińskiej, Ogrodów Luksemburskich, wyspy La Cité oraz nowoczesnej dzielnicy La Défense), największego zabytkowego francuskiego pałacu Vaux-le-Vicomte i zamku Fontainebleau. Wycieczkownia dba o najwyższy komfort organizowanych przez siebie wypraw, dlatego to najlepszy pomysł na wycieczkę dla nauczycieli. Atrakcyjna cena, wygodne hotele, przepyszne jedzenie i bezpieczne zwiedzanie – a do tego czas wolny, by również samemu spróbować Francji.

Nasze najpopularniejsze wycieczki do Londynu

Wszystkich zainteresowanych wycieczkami dla nauczycieli do Londynu zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na koniec każdego roku szkolnego, a może już we wrześniu, z okazji Dnia Nauczyciela, nauczycielom należy się chwila zasłużonego relaksu. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę wycieczek do Londynu, wśród których z całą pewnością znajduje się taka, która spełni Państwa oczekiwania. Mogą Państwo zdecydować się na klasyczne zwiedzanie stolicy Anglii szlakiem słynnych zabytków albo wybrać wycieczkę, w czasie której będą mieli Państwo możliwość zobaczenia również innych, ciekawych zakątków niesamowitej Wielkiej Brytanii takich jak Windsor, Oxford, Brighton, Seven Sisters lub Stonehenge.

Wycieczki do Paryża i na Lazurowe Wybrzeże

Wycieczkownia to nie tylko gratka dla uczniów, ale także szeroka oferta wycieczek dla nauczycieli, chętnie organizowanych w okolicach Dniach Nauczyciela. Z uwagi na to, że zarówno Paryż, jak i wiele zakątów Francji jesienią nabiera dodatkowego uroku, zachęcamy do zapoznania się z proponowaną przez nas ofertą. Znajdują się w niej fantastyczne wycieczki do Paryża obejmujące zwiedzanie miasta oraz dodatkowe atrakcje takie jak chociażby odwiedziny w Disneylandzie, w którym nie tylko dzieci mogą się wyśmienicie bawić. Poniżej widnieje pełna lista najczęściej wybieranych wycieczek dla nauczycieli, których kierunek to Paryż.