Wycieczki szkolne i klasowe

Wycieczki szkolne

Wycieczkownia to biuro podróży zajmujące się organizacją wycieczek szkolnych i firmowych do Francji i Wielkiej Brytanii. Zdecydowanie stawiamy na jakość. Szkolne wycieczki są organizowane ze szczególną starannością. Dla dzieci nie będzie atrakcyjnym zwiedzanie Luwru, ale wycieczka do Disneylandu sprawi im radość. Szkolna wycieczka ma być przyjemnością, stąd czas trwania i dobór atrakcji dostosowujemy do wieku uczestników. Dzięki temu Państwa podopieczni wrócą z zagranicznych wojaży szczęśliwi. Klasowe wycieczki to także czas integracji. Szkolne zwiedzanie musi być atrakcyjne, stąd wycieczkowa rozrywka to np. wjazd na wieżę Eiffela czy przejażdżka London Eye.
Biuro podróży Wycieczkownia to doświadczony organizator wycieczek szkolnych. Jeżeli szukają Państwo firmy oferującej tanie i bezpieczne wyjazdy klasowe, to trafili Państwo idealnie.
Zagranicznymi wyjazdami zajmujemy się od lat. W ofercie znajdą Państwo przejazd za granicę, np. do Paryża, Londynu czy Brukseli, tanie zakwaterowanie i dobre wyżywienie. W cenie wyjazdów oferowanych szkołom zawarte jest zwiedzanie i wyżywienie. Zagraniczne wyprawy są organizowane do Paryża, Reims, Londynu i innych miast angielskich, oraz na Lazurowe Wybrzeże. Wycieczki za granicę są atrakcją dla młodzieży ze szkół w różnym wieku. Jeżeli część uczniów w Państwa szkołach nie była jeszcze za granicą, polecamy skorzystanie z oferty klasowych wyjazdów dla szkół. Zagraniczne wyjazdy to również propozycja dla firm.
Na naszej stronie znajdują się opisy programów wycieczki szkolnej do Francji i Anglii. Wycieczkownia jest doświadczonym biurem podróży – organizatorem tanich wycieczek za granicą, a konkretniej we Francji i Wielkiej Brytanii. Szkolna wyprawa może być pasjonująca. Wystarczy, że zaufają państwo naszemu biuru podróży. Jeżeli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem taniej wycieczki szkolnej we Francji lub Anglii, zapraszamy do współpracy. Dodajmy, że zajmujemy się nie tylko klasowymi, ale i firmowymi wyjazdami za granicę.

Nasze najpopularniejsze wycieczki szkolne i klasowe

Szkoły, które z nami współpracują najchętniej wybierały właśnie te wycieczki
 

Specjalna oferta wycieczek szkolnych!

Prezentowana oferta wycieczek kierowana jest dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. To nie tylko doskonały pomysł na integrację klasową z okazji powrotu do szkoły, ale także dobry sposób na świętowanie wysokich wyników w nauce czy uczczenie zbliżającego się zakończenia roku szkolnego – wybór okazji zależy jedynie od nauczycieli i podopiecznych. Wycieczki szkolne pozwalają uczniom w różnym wieku poznać kulturę innych krajów, poćwiczyć obcy język w prawdziwych sytuacjach, a także nawiązać mocniejsze więzi ze swoimi rówieśnikami. Dzięki doskonałej organizacji wycieczki dla szkół z Wycieczkownią cieszą się nieustającą popularnością wśród nauczycieli oraz dyrektorów poszukujących inspirujących pomysłów. Obudź w młodzieży szkolnej pasję poznawania świata i podróżowania!

Inne nasze wycieczki szkolne do Londynu

Chcesz jechać do Londynu? Wśród naszych propozycji każda szkolna wycieczka znajdzie coś dla siebie

Wycieczkownia to szeroki wybór wycieczek szkolnych do Londynu i innych stolic kulturalnych Europy, w czasie których uczniowie będą mieli szansę zobaczyć najważniejsze zabytki miast, ale także ich malownicze obrzeża i okoliczne atrakcje. W naszej ofercie znajdują się zorganizowane, tanie wycieczki klasowe, z których każda ma do zaoferowania coś innego. Niech nauczyciele wraz ze swoimi podopiecznymi wspólnie wybiorą, czy zależy im na klasycznym zwiedzaniu Londynu szlakiem najbardziej charakterystycznych punktów na mapie miasta, czy może oprócz tego chcieliby zobaczyć również zamek Windsor, słynne miasto uniwersyteckie Oxford lub mityczny Stonehenge?

Inne nasze wycieczki dla szkół do Paryża

Najbogatsza oferta wycieczek szkolnych do Paryża w Polsce!

Zachęcamy do zapoznania się z opisem wszystkich wycieczek dla szkół do Paryża, które zawarliśmy w ofercie Wycieczkowni. Zależało nam na tym, by była ona na tyle szeroka, by młodzież wraz z nauczycielami mogła wybrać tę najbardziej ich interesującą, niekoniecznie skupioną na klasycznym zwiedzaniu miasta wyłącznie szlakiem wieży Eiffla, Łuku Triumfalnego i katedry Notre Dame. Biorąc pod uwagę zróżnicowane oczekiwania uczestników wycieczek, w ofercie umieściliśmy tanie wycieczki szkolne ekspresowe, zorganizowane tak, by w ciągu zaledwie kilku dni zwiedzić jak najwięcej zabytków stolicy Francji, a także wycieczki rozszerzone o odwiedziny w Disneylandzie, Reims czy Vaux-le-Vicomte.

Polecane wycieczki dla szkół

Paryż Express – Nowość


Wycieczka szkolna Paryż Express, organizowana przez biuro podróży Wycieczkownia to doskonała okazja do poznania najciekawszych miejsc w stolicy Francji, stanowiącej uznane centrum polityczne, ekonomiczne oraz kulturalne. Program obejmuje między innymi zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej, Wieży Eiffla oraz Ogrodów Luksemburskich, w których znajduje się siedziba francuskiego Senatu.

Tanie wycieczki szkolne za granicę Paryż Express to bezpieczna opcja dla uczniów w każdym wieku oraz dla wszystkich tych nauczycieli, którzy chcą skoncentrować się na najsłynniejszych miejscach na terenie stolicy Francji.

Komfortowy Paryż + Bruksela + Zamki nad Loarą

Wycieczka szkolna do Paryża + Bruksela + Zamki nad Loarą to ciekawa opcja poznania średniowiecznej architektury stolicy Francji oraz nowoczesnych budowli Brukseli. Program obejmuje również całodzienny pobyt w Dolinie Loary, zwiedzanie zamku Chenonceau oraz odkrywanie miasta Blois.

Szkolne wycieczki zagraniczne dla szkół uwzględniające odwiedzenie dwóch najbardziej znanych stolic europejskich, Francji i Belgii, stanowią znakomitą propozycję dla starszych uczniów, zainteresowanych nie tylko zamkami, pałacami czy muzeami, ale także placówkami unijnymi. Wycieczkę klasową można połączyć ze zwiedzaniem budynku Parlamentu Europejskiego.

Londyn dla londynożerców

Wycieczki dla szkół, których celem jest Londyn, to szansa na poznanie jednej z najważniejszych europejskich stolic. Sześciodniowa wyprawa umożliwia zwiedzenie najsłynniejszych punktów, a pozbawione pośpiechu spacery sprawiają, że każdy może poczuć wyjątkowy klimat miasta. W programie takie miejsca jak: London Bridge, Teatr Szekspirowski, Pałac Buckingham, Stajnie Królewskie oraz Piccadilly Circus. Wycieczki szkolne to także muzea, w tym najważniejsze – British Museum.

Proponowane wycieczki dla szkół to tanie i bezpieczne wyprawy dla uczniów w różnym wieku. Wycieczkownia zapewnia doskonałe zakwaterowanie oraz dobre wyżywienie.

Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości