Wycieczki szkolne do Chorwacji

Wycieczki szkolne do Chorwacji.
Wymarzone wakacje dla młodzieży w środku roku szkolnego

 

Wycieczka szkolna do Chorwacji to jest wycieczka przez duże „W”. Ostatnie „A” też niech będzie duże, tak jak Atrakcyjność tej wyjątkowej wycieczki dla młodzieży. W wiele miejsc można pojechać z grupą szkolną, ale na pewno wyjazd do Chorwacji jest jedną z najatrakcyjniejszych propozycji. Piękne morze, wyjątkowa przyroda parków narodowych i światowej klasy zabytki. Do tego dobre hotele i wyżywienie….jakieś minusy? Tak, każda wycieczka niestety musi się kiedyś skończyć.
Poniżej przedstawiamy kilka propozycji organizacji wycieczki szkolnej do Chorwacji. Według nas, są to programy optymalne dla wycieczek 6 dniowych i 7 dniowych do tego kraju, chociaż oczywiście na życzenie klienta możemy je dowolnie zmodyfikować, tak aby finalny rezultat jak najbardziej trafił w gusta uczestników. Dodatkowo w dłuższym programie chcielibyśmy Was zabrać na 1 dzień do Bośni, szkoda będąc w okolicach Mostaru i Medjugorie nie zobaczyć tych wyjątkowych miejsc.
Zapraszamy więc do zorganizowanie wycieczki szkolnej do Chorwacji z Biurem Podróży Wycieczkownia, propozycje programów takich wyjazdów znajdą Państwo poniżej.