Wycieczki szkolne do Energylandii

Wycieczki szkolne do Energylandii.
Cały dzień pełen szalonej zabawy w największym parku rozrywki w Polsce.

 

Energylandia to doskonały pomysł na zorganizowanie wycieczki szkolnej dla grup w każdym wieku. 4 strefy parku pozwalają na zabawę małym i dużym, zapełniając ten dzień wycieczki wyjątkowymi przeżyciami od rana do późnego wieczora.
Wycieczka szkolna do Energylandii może być również połączona z innymi atrakcjami południa Polski. Park położony jest w okolicach Krakowa, dlatego zarówno wycieczki szkolne jadące zwiedzać stolicę Małopolski, jak i te chcące zobaczyć Zakopane mogą w jednym programie połączyć zwiedzanie, oraz wizytę w Energylandii, na którą na pewno uczestnicy wycieczki będą czekać z niecierpliwością.
Dużą zaletą Energylandii jako celu wycieczek szkolnych jest również fakt, że bilet wstępu pozwala na nieograniczone korzystanie z praktycznie wszystkich atrakcji parku. Płaci się raz za wejście, a później można dowolnie korzystać z atrakcji parku. Jeśli więc komuś wyjątkowo spodoba się jakaś kolejka górska czy karkołomny zjazd na pontonie po rwącej rzece, może dowolną ilość razy ponownie wybrać daną atrakcję, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dla wycieczek szkolnych do Energylandii dobrze również rozwiązano sprawę posiłków. Na umówioną godzinę można zamówić obiad dla całej grupy w rozsądnej cenie, młodzież może kupić również coś do jedzenia we własnym zakresie w jednej z wielu atrakcji. Dodatkowo dla grup istnieje system voucherów, które pozwalają nabyć posiłki za wcześniej ustaloną sumę w wybranych miejscach w Parku.
Zapraszamy do zorganizowania wycieczki szkolnej do Energylandii z Biurem Podróży Wycieczkownia, z pewnością będzie to dzień do zapamiętania na długo.

Wycieczki szkolne Energylandia 1, 2 lub 3 dni