Wycieczki szkolne po Polsce

Wycieczki szkolne po Polsce.
Odkryjcie z nami wyjątkowe miejsca naszego kraju, to co bliskie a często nieznane

Wycieczka szkolna po Polsce, ktoś mógłby powiedzieć, że to przecież nuda. To nieprawda! Polska to kraj piękny i różnorodny, mamy góry, mamy morze, duże miasta i wioski na „końcu świata”. Jednak trzeba wyjść z domu i spróbować odkryć nasz kraj, a nie tylko mówić, że gdzie indziej jest ładniej, i trawa bardziej zielona….Biuro Podróży Wycieczkownia zaprasza Was w podróże po Polsce, niby blisko, ale jesteśmy pewnie, że Was zaskoczymy.
Wycieczki dla szkół po Polsce mają mnóstwo zalet. Nie potrzebujemy paszportów, nie potrzebujemy wielu wolnych dni zaburzających rytm szkoły, mamy możliwość pojechać nawet na 1 dzień, a i tak ciekawie spędzić czas. Na takie wycieczki mogą również jechać młodsze klasy, a nic tak przecież nie integruje grupy jak wspólnie spędzony czas na wycieczce z rówieśnikami.
Przygotowując programy naszych wycieczek po Polsce dla szkół pamiętamy zawsze o jednym. O tym, że trzeba już skończyć ze zwiedzaniem przez szkoły zakurzonych gablot w muzeach do których nikt nie przychodzi. Taki wycieczkowy koszmar pewnie pamiętają rodzice dzisiejszych uczniów. Koniec z tym! Nasze wycieczki mają być ciekawe, i „współczesne”, w tym sensie, że młodzież się zmienia, i programy wycieczek muszą zmieniać się również. Dlatego stawiamy na interaktywne centra nauki (typu Centrum Nauki Kopernik, Hydropolis, Europejskie Centrum Solidarności itp.), a tam gdzie to jest możliwe, wplatamy również w programy naszych szkolnych polskich wycieczek wizyty w parkach rozrywki lub innych parkach tematycznych (Energylandia rządzi!). Odpowiednie połączenie klasycznego zwiedzania z przewodnikiem czy pilotem (a klasycznie nie musi oznaczać nudno, o to też staramy się dbać) i atrakcji, w których można się wyszaleć, lub przynajmniej dotknąć i spróbować, to według nas najlepszy sposób na organizację ciekawej wycieczki po Polsce dla uczniów w każdym wieku.
Jeśli więc w Waszej szkole jest pomysł na organizację wycieczki, zapraszamy do kontaktu z nami. Przygotowaliśmy dla Was kilkadziesiąt gotowych programów wyjazdów, ale to zawsze jest tylko sugestia. Na życzenie naszych klientów przygotujemy wycieczkę po Polsce w dowolne miejsce, z wybranym przez Was standardem noclegu i wyżywienia. Do zobaczenia na polskich plażach, drogach i szczytach!

Wycieczki szkolne w Kotlinę Kłodzką


Wycieczki szkolne Zakopane


Wycieczki szkolne do Warszawy

Stolica w wielu różnorodnych programach

Wycieczki szkolne do Łeby i na Kaszuby


Wycieczki szkolne w Karkonosze


WYCIECZKI SZKOLNE SANDOMIERZ, KAZIMIERZ DOLNY I LUBLIN


Wycieczki szkolne w Bieszczady


Wycieczki szkolne do Krakowa


Wycieczki szkolne Energylandia


Wycieczki szkolne Trójmiasto


Wycieczki szkolne do Wrocławia