Wycieczki szkolne Trójmiasto

Wycieczki szkolne do Trójmiasta.
Mieszanka klasycznego zwiedzania, nowoczesnych interaktywnych muzeów
i spacerów po plaży, wycieczka dobra na każdą okazję!

 

Nie ma co siedzieć w domu! Lepiej pojechać na wycieczkę szkolną do Trójmiasta z Biurem Podróży Wycieczkownia. Mamy dla Was 1-dniowe wycieczki expressowe jak i 4-dniowe programy z noclegami przy samym morzu. 2-dniowe i 3-dniowe programy również mamy. Mamy wszystko:)
Do Gdańska na wycieczkę szkolną można wyjechać o każdej porze roku. Przecież to nie tylko Starówka, równie dobrze cały dzień można spędzić w nowoczesnych instytucjach dowodzących, że muzeum to nie muszą być stare gabloty pokryte kurzem. Dlatego w naszych programach znajdziecie Europejskie Centrum Kultury i Centrum Hewelianum. A Gdańsk to przecież nie koniec atrakcji Trójmiasta. Kosmopolityczna Gdynia zaskoczy Was swoją witalnością i mnogością atrakcji na małej powierzchni. Wieżowce, okręty, żaglowce, nabrzeże i piękna bałtycka plaża, to wszystko w Gdyni mamy na wyciągnięcie ręki. Pozostał jeszcze słynny Sopot, najmodniejszy od lat polski kurort. Po spaceru na molo płynnie połączymy się z międzynarodowym tłumem na słynnym sopockim „Monciaku”, pełnym restauracji, klubów i sklepów znanych marek.
Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych programów wycieczek szkolnych do Trójmiasta. Obojętnie czy chcecie skupić się na Gdańsku, czy zobaczyć jak najwięcej się da w ciągu jednego dnia, znajdziecie wśród tych propozycji coś dla siebie. Na życzenie grup każdy program może być zmodyfikowany, tak aby nasza wspólna wycieczka szkolna do Trójmiasta była dla Was satysfakcjonująca i niezapomniana. Zapraszamy więc do Gdańska, Gdyni i Sopotu, do wszystkich razem, lub każdego z osobna.

Wycieczki szkolne Trójmiasto 1,2,3 lub 4 dni