Wycieczki szkolne do Wrocławia

Wycieczki szkolne do Wrocławia.
Śladem krasnali odkryjemy najciekawsze miejsca stolicy Dolnego Śląska

 

Wycieczka szkolna do Wrocławia i w jego okolice łączy w sobie to co najważniejsze dla zorganizowania udanej wycieczki dla młodzieży. Mamy tu światowej klasy zabytki, które zwiedzić można z przewodnikiem lub samemu, mamy nowoczesne i interaktywne muzea (Hydropolis, Humanitarium), wypierające na szczęście muzea w starym stylu z gablotami pokrytymi kurzem. Mamy wreszcie przyrodę w postaci np. wyjątkowego Ogrodu Japońskiego oraz tajemniczy i piękny Zamek Książ. Mieszając te składniki w odpowiednich proporcjach, Biuro Podróży Wycieczkownia przygotowało dla Was kilka programów wycieczek szkolnych do Wrocławia, które pozwolą Wam w pełni odkryć atrakcje tego regionu.
Szczególnie zapraszamy do naszego nowego programu wycieczki do Wrocławia łączonego z całodzienną wizytą w parku Energylandia. Dla młodzieży dodatkowy 1 dzień w parku rozrywki to taka „wisienka na torcie” dodana do walorów edukacyjnych i poznawczych dni spędzonych w samym Wrocławiu. A i nauczyciele w Energylandii nie powinni się nudzić, trzeba tylko poddać się szaleństwu razem z młodzieżą.
Poniżej prezentujemy kilka propozycji wyjazdów do Wrocławia dla szkół. Takie w których Wrocław gra główną rolę, i takie gdzie zwiedzamy miasto tylko przejazdem. Na Wasze życzenie możemy oczywiście stworzyć inny program wyjazdu szkolnego do Wrocławia lub w jego okolice, prosimy tylko o kontakt, a na pewno uda nam się stworzyć propozycję odpowiadającą w 100% Waszym potrzebom.

Wycieczki szkolne Wrocław 2 dni i 3 dni


Inne programy wycieczek szkolnych z krótką wizytą we Wrocławiu