Wycieczki szkolne do Zakopanego

Wycieczki szkolne Zakopanego. Klasyka polskich wycieczek szkolnych w nowoczesnym wydaniu. Wycieczka atrakcyjna zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, jak i maturzystów chcących zdobywać najwyższe szczyty.

Chcielibyśmy zaprosić Was na wycieczkę szkolną do Zakopanego i w jego okolice. Od wielu dziesiątek lat polskie szkoły jeżdżą do Zakopanego na wycieczki. Dlaczego jest to kierunek cieszący się taką popularnością? Dlatego, że jest tam wszystko co potrzebne do dobrej zabawy, piękne widoki, przyroda na wyciągnięcie ręki i wiele miejsc do zabawy dla dużych i małych. W programach naszych wycieczek szkolnych do Zakopanego każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dlatego też opcji programów jest kilka.
Można wyjechać na 3 dni i skupić się na górskich wędrówkach. Można również pokusić się o 4 dniową wycieczkę (5 i 6 dni też nie będzie się dłużyć, w przypadku takich programów zapraszamy do kontaktu z biurem), jeden dodatkowy dzień daje nam możliwość zobaczenia kolejnych tatrzańskich szczytów, lub relaksu i odpoczynku, na przykład w Tatralandii, wszystko zależy od preferencji Twojej grupy.
A może nie ograniczać się tylko do wycieczki do Zakopanego w przypadku organizacji wycieczki szkolnej w te tereny? Jeśli nie lubicie ograniczeń, mamy również program takiej wycieczki połączony ze zwiedzaniem Krakowa i Wieliczki. Nie tracąc dodatkowego czasu mamy więc możliwość zorganizowania wycieczki szkolnej, która połączy zwiedzanie z chodzeniem po górach i kontaktem z przyrodą

Propozycje wycieczek szkolnych do ZakopanegoJeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych do Zakopanego Ci nie odpowiada to skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę „„szytą na miarꔄ!
Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.