Wycieczki szkolne do Berlina i innych miast Niemiec

Wyjazdy ze szkoły do Berlina to jedne z najpopularniejszych wycieczek szkolnych do zachodniego sąsiada, jakim są Niemcy. Nie tylko bliskość, ale i historia łącząca nasze kraje ma znaczenie podczas wyboru tego kursu. Nasze Biuro Podróży Wycieczkownia także oferuje wyjazdy do Niemiec, jednak w całkiem innej odsłonie.

Więcej i dalej

Nasza oferta to nie tylko pełne atrakcji wycieczki szkolne do Berlina, stolicy zachodniego sąsiada, ale także wiele nieszablonowych i zaskakujących wycieczek szkolnych do innych regionów Niemiec – wyjazdy organizowane przez Wycieczkownię to szansa na poznanie nowych zakątków kraju. Chcąc pokazać uczestnikom wycieczek nową odsłonę Niemiec, postawiliśmy na wycieczki do Drezna i Saksonii. Te nie tylko urokliwe, ale i naznaczone historią regiony stanowią świetne miejsce do szkolnej nauki połączonej ze świetnie spędzonym czasem. Czas spędzony w Dreźnie pozwoli uczniom na przyjrzeniu się losom miasta w czasach II wojny światowej, a także umożliwi zobaczenie monumentalnych zabytków, jak zamek Königstein czy piękne krajobrazy z Bastei.

Niemniej ciekawy kurs wycieczki szkolnej do Niemiec stanowi popularna Bawaria. Region nie tylko urokliwy i posiadający liczne zamki, niczym przeniesione wprost z bajek Disneya – jeden z bawarskich zamków stał się inspiracją dla hollywoodzkiego studia do stworzenia zamku Śpiącej Królewny – ale także niezwykle aktywny w świecie sportu i motoryzacji! To właśnie mnogość znaków charakterystycznych niemieckiego regionu sprawia, że wycieczka w tamte tereny staje się niezwykle atrakcyjna. Co więcej, podczas odwiedzania Bawarii jesteśmy w stanie zorganizować wjazd na najwyższy niemiecki szczyt górski z widokiem na alpejską panoramę – można by rzec, że taki wyjazd to wisienka na torcie!

W naszej ofercie nie brakuje oczywiście wycieczek szkolnych do stolicy, Berlina, oraz związanych z nią wielu atrakcji! Prócz zwiedzania i czerpania wiedzy z tego niemieckiego miasta, warto pokusić się o odrobinę szaleństwa. W specjalnie przygotowanym przez nas planie znajduje się wycieczka szkolna do najpopularniejszego niemieckiego parku rozrywki Tropical Island! To magiczne miejsce pozwala grupom szkolnym zintegrować się i zacieśnić więzy ze szkolnej ławki! Przekonajcie się sami!

Polecamy szczególnie nowość w naszej ofercie, czyli wycieczki szkolne do Bawarii, połączone z parkiem rozrywki Legoland Deutschland! Na dole tej strony znajdziecie dwie takie oferty.

Wycieczki szkolne Berlin, Poczdam, Tropical Island, Drezno