Wycieczki szkolne do Hiszpanii

Wycieczki szkolne do Hiszpanii (Barcelony).
Wakacyjne klimaty i niepowtarzalne zabytki to składniki wyjątkowej wycieczki szkolnej

 

Zapraszamy do zorganizowania wycieczki szkolnej do Hiszpanii z Biurem Podróży Wycieczkownia. Hiszpania a przede wszystkim Barcelona jest wymarzonym kierunkiem wyjazdu bardzo dużej części młodzieży w Polsce. Ciepły klimat, piękne plaże, legendarne zabytki i klimat Barcelony. To wszystko sprawia, że wycieczka szkolna do Hiszpanii to doskonały pomysł na wyjazd, który młodzież zapamięta na lata.
Proponujemy Wam kilka różnych programów wycieczek szkolnych do Hiszpanii. Według nas, minimalny czas takiego wyjazdu to 7 dni, gdyż jest to daleka wycieczka, i warto mieć więcej czasu, żeby poczuć Costa Brava i zobaczyć tam jak najwięcej. Mamy dla Was również propozycje łączone, czyli wycieczka do Hiszpanii + różne atrakcje po drodze do wyboru. Możecie więc zdecydować się na całodniowe szaleństwo w parku Europa-Park, odwiedzić słynne Carcassonne i Awinion. Na wycieczce szkolnej do Hiszpanii można również odwiedzić inne słynne wybrzeże, i zdecydować się na wycieczkę łączoną ze zwiedzaniem Lazurowego Wybrzeża. W razie pytań chętnie doradzimy jak program wybrać dla Waszej grupy.
Przedstawione propozycje programów to oczywiście tylko sugestia, na zamówienie chętnie przygotujemy inny program wyjazdu do Hiszpanii. Oczywiście również dla grup dorosłych możemy przygotować wycenę takiego wyjazdu. Jeśli dysponujecie większą ilością czasu, chętnie przedstawimy Wam programy wyjazdu dłuższego niż te proponowane poniżej, bo zapełnienie atrakcjami 9, 10 czy 11 dni też nie będzie problemem.
Szczególnie zapraszamy do skorzystania z nowości w naszej ofercie, czyli z wycieczki szkolnej samolotowej do Barcelony. W ofercie naszego biura są inne wycieczki szkolne samolotowe, ale wycieczka szkolna samolotem do Barcelony jest szczególnie warta rozważenia. Wynika to z faktu, że z racji sporej ilości kilometrów do pokonania autokarem, cena wycieczki szkolnej autokarowej i wycieczki szkolnej samolotowej do Barcelony jest bardzo zbliżona, szczególnie gdy uda się trafić na dobrą cenę biletów na samolot, co dzięki wielu połączeniom ze stolicą Katalonii, nie jest takie trudne. Dodatkowo Barcelona samolotem daje szanse na zobaczenie tego pięknego zakątka Europy mniejszym grupom, dla których wyjazd autokarowy byłby nieopłacalny.