Wycieczki Szkolne Nad Morze

Wycieczki szkolne nad morze. Plaża, relaks, czas na zabawę i integrację

 

Każdy uczeń wie, że nad morzem najlepiej wypoczywa się! To hasło nie jest jedynie sloganem reklamowym. Wycieczki nad morze są najbardziej popularnymi wycieczkami szkolnymi, ponieważ każde dziecko uwielbia słońce, piasek i wodę. Któż z Was nie był na wycieczce szkolnej nad morzem? Na pewno jest to jedno z najlepszych wspomnień z czasów edukacji. Dlatego już dziś zabierz swoją klasę na wycieczkę do Trójmiasta, na Hel lub do Łeby.
Wycieczki szkolne nad morze łączą w sobie, to co najlepsze: wypoczynek, relaks na plaży, oraz walory edukacyjne, czyli zwiedzanie z lokalnymi przewodnikami np. Trójmiasta. Szkolna wycieczka nad morze to również doskonały pomysł na integrację grupy. Nic nie łączy tak jak wieczorne ognisko na plaży, czy też gra terenowa na wydmach w Łebie. Pobyt nad morzem nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z plażowaniem. W ofercie naszego biura Wycieczkownia znajdziecie również wycieczki, które pozwolą Wam odkryć tajemnice malborskiego zamku, przenieść się w czasie zwiedzając skansen w Klukach, czy też poznać niesamowite kaszubskie tradycje.
Tym z Was, którzy polskie morze znają jak własną kieszeń, proponujemy zagraniczne wycieczki szkolne nad morze. Z nami możecie podziwiać wybrzeża Grecji, Chorwacji, Słowenii, Włoch, Hiszpanii, czy Czarnogóry. Na deser zaś proponujemy pobyt na przepięknym Lazurowym Wybrzeżu. Są to wymarzone kierunki na wycieczki szkolne, ponieważ jadąc tam macie stuprocentową gwarancję słonecznej pogody i ciepłej, błękitnej wody. Na spokojnie zapoznajcie się z programami wycieczek szkolnych nad morze, które prezentujemy poniżej. W razie pytań do oferty, lub pomysłu na jeszcze inną nadmorską szkolną przygodę, prosimy o kontakt.

Wycieczki szkolne nad morze - Trójmiasto, Hel i okolice


Wycieczki szkolne nad morze - kierunki zagraniczne

Morze Śródziemne, Adriatyk, autokarem lub samolotem. W każdej z poniższych propozycji noclegi są przy samej plaży