Wycieczki szkolne pociągiem

Wycieczki szkolne pociągiem

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wprowadzamy do oferty wycieczki szkolne pociągiem! Jeżeli w Waszej szkole pojawił się pomysł wycieczki szkolnej pociągiem do Wrocławia, Gdańska, Torunia, czy Warszawy to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Podróży Wycieczkownia. Opcja przejazdu pociągiem jest szczególnie polecana dla średnich (30-20 osób) i bardzo małych grup (10-20 osób). Dla takich niewielkich grup koszt przejazdu autokarem staje się wysoki, stąd transport kolejowy może być dobrą i ciekawą alternatywą.
Podróż pociągiem to niezapomniana przygoda i doświadczenie, które pozostanie w pamięci na długo. Dla wielu uczestników może to być pierwsza okazja do dłuższej przejażdżki pociągiem, co w gronie rówieśników z klasy jest szczególnie atrakcyjne. Wycieczka szkolna pociągiem z Biurem Podróży Wycieczkownia to oferta stworzona również z myślą o tych z Was, dla których podróż autobusem jest męcząca i monotonna. Programy wycieczek szkolnych pociągiem zostały opracowane w sposób optymalny i dogodny dla różnych grup wiekowych. Wybierając naszą ofertę, macie gwarancję wysokiej jakości usług. Zajmiemy się organizacją najważniejszych elementów wycieczki, czyli m.in. rezerwacją nie przynudzającego lokalnego przewodnika, rezerwacją biletów wstępu, noclegów i smacznego wyżywienia. W skrócie, zajmiemy się wszystkim, co w dobrze przygotowanej wycieczce szkolnej pociągiem jest istotne.
Kontaktując się z Biurem Podróży Wycieczkownia zgłaszacie się do doświadczonego i sprawdzonego organizatora, który zawsze wyjdzie naprzeciw Waszym potrzebom. Jesteśmy firmą elastyczną, która dostosowuje się do naszych klientów. Jeśli chcecie wprowadzić zmiany w naszych standardowych programach wycieczek szkolnych pociągiem, nie ma najmniejszego problemu! Pamiętajcie, tworzymy dla Was wycieczki “szyte na miarę”! Dlatego piszcie lub dzwońcie, a my Wam sprawimy, że wycieczka szkolna nie będzie wyzwaniem organizacyjnym tylko wspaniałą przygodą!