Wycieczki Szkolne w Góry

Wycieczki szkolne w góry. Czas na wyjątkową przygodę i wyjątkowe widoki

 

Marzy Wam się wycieczka szkolna, w trakcie której będziecie dobrze się bawić, wspólnie pokonacie swoje słabości i lęki (lęk wysokości na pewno :), oraz zdobędziecie szczyty, również ten swoich możliwości? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to Wycieczkownia ma dla Was idealną propozycję, jedźcie z nami na wycieczkę szkolną w góry. Widok majestatycznych szczytów, zielonych dolinek i szum strumieni zostanie w Waszej pamięci na długo. Z nami możecie odkryć piękno surowych Tatr, tajemnice Karkonoszy czy sielskość Bieszczad. Bezpiecznie zdobędziecie niejeden szczyt pod bacznym okiem doświadczonych przewodników górskich.
Wycieczka szkolna w góry to doskonała okazja, aby poczuć klimat zakopiańskich Krupówek, czy po drodze do zimowej stolicy Polski zjechać 135 metrów pod ziemię, zwiedzając kopalnię soli w Wieliczce. To oczywiście tylko jedna z naszych propozycji wycieczek szkolnych w góry. Bardziej odważni mogą stanąć oko w oko z karkonoskim Duchem Gór, lub wybrać się na spacer w koronach drzew. Dla tych, którzy preferują niższe rewiry, mamy ofertę wycieczek szkolnych do Kotliny Kłodzkiej, z której macie przysłowiowe dwa kroki do przepięknej Pragi, czy naszego urokliwego Wrocławia.
Poniżej znajdziecie pełen wachlarz propozycji wycieczek szkolnych w góry, na które możecie pojechać z naszym Biurem Podróży Wycieczkownia. Gwarantujemy wysoki poziom adrenaliny, jeszcze większy poziom bezpieczeństwa i ekstremalnie wysoki poziom dobrej zabawy!

Wycieczki szkolne w góry - Sudety/Karkonosze


Wycieczki szkolne w góry - Góry Stołowe i Kotlina Kłodzka