Rejsy po Bałtyku - wycieczki szkolne promowe po krajach nadbałtyckich

CHWILOWO ZAWIESZAMY OFERTĘ PROMOWYCH WYCIECZEK PO BAŁTYKU, ZE WZGLĘDU NA OGRANICZONĄ DOSTĘPNOŚĆ PROMÓW, I ZMIANY TRAS KURSOWANIA PROMÓW. NOWA OFERTA WYCIECZEK PROMOWYCH POJAWI SIĘ NA POCZĄTKU ROKU 2024

Wycieczki szkolne promowe po krajach nadbałtyckich.
Rejsy po Bałtyku na luksusowych promach, wyjątkowa okazja
do szkolnej integracji Waszej grupy.
Ryga, Sztokholm, Tallin, Helsinki bliżej niż myślicie!

 

Szukacie wycieczki innej niż wszystkie? W Waszej szkolne uczniowie byli już wszędzie i "wszystko widzieli"? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkolnych wycieczek promowych po krajach nadbałtyckich. Z pewnością większość osób w Waszej szkole nie była w tej części Europy, ani nie spędziła kilku nocy na pokładzie luksusowego promu, będzie to więc dla wszystkich wyjątkowa przygoda.
Proponowane rejsy promowe po Bałtyku to atrakcja sama w sobie. Wasza grupa spędza czas na ogromnym i zarazem bezpiecznym promie i ma możliwość korzystania z wszystkich jego atrakcji. Restauracje, sklepy, punkty widokowe na ostatnim pokładzie i jaccuzi na dziobie, wszystko to jest dla Was i dla Waszego wypoczynku i relaksu. Dodatkową ogromną zaletą promów są serwowane tam posiłki, śniadania w formie bogatego bufetu to dopiero początek uczty. Wieczorna obiadokolacja trwająca ok. 2,5 h to prawdziwa kulinarna przygoda dla najbardziej wybrednych, dania z całego świata, napoje bez ograniczeń i możliwość wspólnego spędzenia wieczoru dla całej grupy.
Proponowane niżej szkolne wycieczki promowe po krajach nadbałtyckich mają jeszcze inną zaletę. Zwiedzamy nadbałtyckie stolice w sposób niebanalny, spędzając w nich tyle czasu, żeby zobaczyć rzeczy najważniejsze, ale się nimi nie znudzić. I każdego dnia jesteśmy w innym miejscu i kraju, przenosząc się z miejsca na miejsce w komfortowych warunkach naszych promowych kajut.
Jeśli więc nigdy nie byliście na wycieczce szkolnej w Sztokholmie, nie widzieliście Starówki w Tallinie i nie płynęliście wodnym kolosem bo bałtyckich wodach, zapraszamy Was na nasze szkolne wycieczki do krajach nadbałtyckich, to będzie na pewno wyjątkowa przygoda. Wszystkie niżej przedstawione rejsy są również dostępne dla grupy dorosłych, zapraszamy do kontaktu z biurem w celu ustalenia szczegółów.

Wycieczki promowe po Bałtyku 4-6 dni