Wycieczki szkolne Sandomierz Kazimierz Dolny Lublin

Wycieczki szkolne do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Lublina. Odkrywanie uroków Ziemi Lubelskiej, lekcja historii dla szkół i obowiązkowe miejsce dla fanów serialu "Ojciec Mateusz"

 

Zapraszamy na szkolne wycieczki na Lubelszczyznę. Przygotowaliśmy dla Was 3 programy wycieczek, dzięki którym grupy będą mogły odkryć ten region z różnych stron. W żadnym z nich nie zabraknie najbardziej znanych miast regionu. Kazimierz Dolny, mekka malarzy i innych polskich artystów oraz Sandomierz, od zawsze piękny, ale na nowo odkryty kilka lat temu wraz z początkiem emisji serialu "Ojciec Mateusz". Do tego ciekawa przyroda, wąwozy lessowe i piękne meandry Wisły, która jest w tej części Polski wyjątkowo urokliwa.
Dla grup które chcą połączyć zwiedzanie z rozrywką, w jednym z programów proponujemy wizytę w Juraparku Bałtów, jest to propozycja skierowana przede wszystkich do młodszych uczestników wycieczek szkolnych. Dla starszej młodzieży mamy za to program z Lublinem, magiczne miasto pełne historii i tajemnic czeka na odkrycie.
Jeśli więc chcą Państwo zorganizować wycieczkę szkolną do Kazimierza Dolnego, Sandomierza i w okolice tych miast, zapraszamy do zapoznania się z naszymi programami. Jeśli chcą Państwo stworzyć jeszcze inną wersję wycieczki szkolnej na Lubelszczyznę, również z chęcią pomożemy.