Wycieczki szkolne Grecja

Wycieczki szkolne do Grecji.
Antyczna przygoda i piękne plaże czekają na Waszą grupę!

 

Biuro Podróży Wycieczkownia jest organizatorem wycieczek szkolnych do Grecji. Przygotowaliśmy dla Was zarówno programy wycieczek samolotowych, jak i autokarowych. Jeśli więc wycieczka szkolna do Grecji do Wasze marzenie, zapraszamy do współpracy, z pewnością znajdziecie w naszej ofercie wycieczkę odpowiadającą Waszym potrzebom.
Jeśli chodzi o autokarowe wycieczki do Grecji, proponujemy szkołom 2 wersje wycieczek. Pierwsza czyli "zielona szkoła w Grecji" to program ułożony tak, żeby strudzonym ciężką nauką uczniom dać możliwość wytchnienia i prawdziwego relaksu. Wszystkie noclegi w tym samym hotelu blisko plaży, dobre jedzenie, troszkę zwiedzania i bardzo dużo czasu na rozrywkę i integrację grupy. Za to wycieczka szkolna "Greckie skarby i mity" to propozycja dla grup gotowych na odkrycie sekretów Hellady, prawdziwy i dorosły program wycieczki objazdowej, z mnóstwem atrakcji i miejsc do odkrycia.
Zapraszamy również na przygotowane dla Was wycieczki szkolne samolotowe do Grecji. W tej wersji proponujemy Wam różne warianty wycieczek na Peloponez, ze zwiedzaniem tak znanych miejsc jak Mykeny, Epidauros czy Sparta. Nie zabraknie oczywiście wizyty w Atenach ze słynnym Akropolem, oraz czasu wolnego na kąpiele wodne i słoneczne. Zresztą we wszystkich naszych programach wycieczek szkolnych do Grecji pamiętamy o tym, że słońce i plaża to zawsze ulubione składniki udanej wycieczki młodzieży. Dlatego wszystkie nasze grupy (oprócz noclegu w pobliżu Meteorów) nocują w hotelach położonych tuż przy plaży, tak więc piasek, woda i słońce są u nas w wersji bez ograniczeń.
Zapraszamy więc na słoneczną wycieczkę szkolną do Grecji. Gotowe programy takich wycieczek znajdziecie poniżej, a jeśli poniżej nie znaleźliście tego co szukacie, zawsze możemy dla Was przygotować indywidualny program takiej wycieczki. Dzwońcie albo piszcie, na pewno odpowiemy.