Wycieczka szkolna w Bieszczady

Bieszczady to region, który bezustannie można eksplorować, na nowo zdobywać o nim wiedze i poznawać od początku. Wycieczkownia stawia na takie wyzwania, które przynoszą ze sobą nie tylko cenna naukę, ale i wiele radości oraz zabawy!

Na spokojnie

Oferowane przez nasze biuro podróży wycieczki szkolne w Bieszczady to wyjazdy, które pozwalają uciec od codziennego zgiełku miasta i na chwilę zanurzyć się w pięknie natury. Kraina tak urokliwa i przyciągająca wzrok ciągle czeka na nowych turystów. Jest to idealne miejsce dla szkół, które pragną w oryginalny sposób ukazywać uczniom to co najlepsze w naszym kraju.

Z pewnością wycieczka szkolna w Bieszczady nie wpisuje się w szablonowy plan wycieczek, z jakimi ma do czynienia większość szkół. Wycieczkownia oferuje Wam wyjazd, który będzie niespodzianką – nikt nie przewiduje, że wycieczka na której nic nie ma, może być zarazem tak bogata we wszystko.

W naszej ofercie znajduje się wyjazd zarówno 3 dniowy, jak i 4dniowy. Oba zakładają eksplorację bieszczadzkich szlaków oraz wędrówkę po cudownych, polskich górach. Jeśli nie goni Was czas to możemy stworzyć program wycieczki, który pozwoli w pełni wykorzystać go na poznanie górskiej natury i wsłuchanie się w jej cichy szept, daleki od tego znanego miastu. To właśnie cisza, spokój i dochodzące go tego niezwykłe krajobrazy sprawiają, że wycieczka szkolna w Bieszczady jest tak fascynująca! Gotowi na nową, zieloną przygodę?

Nasze Biuro Podróży Wycieczkownia bierze pod uwagę każdy aspekt wyjazdy, nawet ten związany z daleką podróżą. Będąc na krańcowym południu Polski warto pomyśleć o połączeniu wyjazdu z wycieczką do ukraińskiego Lwowa. Być tak blisko i nie skorzystać z możliwość zobaczenia wschodniego sąsiada? Nie ma mowy! To trzeba zobaczyć! Nie zwlekajcie dłużej, już dziś możecie skorzystać z wycieczki, która pozwoli Wam na nowo odkryć piękno ojczystego kraju, w całkiem innym wydaniu!