Wycieczki szkolne do Zakopanego

Polska to kraj, który posiada niezwykle bogaty krajobraz – od morza, aż po góry rozpościera się niezwykłe piękno, które nierzadko niesie na swoich barkach historię. W standard polskich szkół wpisały się już wyjazdy w góry, a do najpopularniejszych z opcji z pewnością należy wycieczka szkolna do Zakopanego. Nasze biuro podróży Wycieczkownia także oferuje zwiedzanie górskich szlaków i poznawanie historii, jednak w całkiem odmiennym wydaniu.

W nowoczesnym wydaniu

Wycieczkownia od lat zbiera doświadczenie w prowadzeniu wycieczek oraz tworzeniu coraz to nowszych programów i planów wyjazdów. To właśnie praca z grupami w różnym wieku sprawiła, że nasze wycieczki są tak oryginalne i uwielbiane, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Do wycieczki szkolnej do Zakopanego podchodzimy w nowoczesny sposób. Oferujemy wyjazd, który przypadnie do gustu, młodszym uczniom szkoły podstawowej, jak i tym, którzy powoli wchodzą w dorosłość. Obieramy kierunek Zakopane, gdyż jest on kwintesencją dobrego wyjazdu – znajduje się w regionie pełnym pięknej architektury, niecodziennych krajobrazów, a dodatkowo stwarza świetne pole do zabaw i rozrywki.

Opcji wycieczek szkolnych obejmujących Zakopane  i okolice jest wiele.

Oferujemy wyjazdy:

  • 3-dniowe, które skupiają się głównie na górskich wędrówkach i cudownych szlakach;
  • 4-dniowe, pozwalają dodatkowo zrelaksować się w Tatralandii przez jeden dzień lub zdobyć kolejne szczyty i przejść kolejne górskie szlaki;
  • a nawet takie, które dopasowane będą do potrzeb Waszej szkoły - indywidualnie przygotowany plan wyjazdu z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Znacznie więcej

W przypadku gdy Zakopane to za mało, mamy program wycieczki, która zmierzać będzie dodatkowo ku Krakowowi i Wieliczce. Jest to świetne rozwiązanie, które połączy w sobie górskie wędrówki, zwiedzanie zabytków i dóbr narodowych, a także pozwoli dojrzeć piękno polskich krajobrazów.


Jeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych do Zakopanego Ci nie odpowiada to skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę ""szytą na miarę""!
Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.