Wycieczki szkolne Karkonosze

Małe i duże górskie wycieczki szkolne w Karkonosze (Sudety, Karpacz, Szklarska Poręba, Chojnik, Wysoki Kamień, Praga, Skalne Miasto i wiele więcej).
Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych ofert wyjazdów w te rejony, lub do skomponowania z naszą pomocą własnej wycieczki szkolnej w Karkonosze

 

Poniżej znajdują się programy wycieczek szkolnych w Karkonosze, które uwzględniają najciekawsze według nas atrakcje tego regionu. Przygotowaliśmy krótkie 2 dniowe wycieczki "zapoznawcze" z górami, najbardziej odpowiednie dla młodszych klas lub dla wszystkich, którzy mają mniej czasu do dyspozycji na organizację wycieczki w Karkonosze. Są też oferty 3 i 4 dniowe, skoncentrowane na górskich wspinaczkach, lub na zwiedzaniu tego pięknego regionu, łącznie z wycieczkami do sąsiednich Czech, które kuszą bliskością swoich największych atrakcji, Pragi i Skalnego Miasta. Nasi klienci mogą więc zdecydować, czy organizowana wycieczka szkolna będzie skupiała się na zwiedzaniu, czy na zaszczepieniu w uczestnikach pasji do gór, poprzez zorganizowanie większej ilości spacerów po sudeckich bądź izerskich szczytach.
W przypadku naszej oferty wycieczek szkolnych w Karkonosze, tak jak w przypadku innych organizowanych przez nas wyjazdów, programy które prezentujemy to tylko sugestia, podpowiedź z naszej strony jak można zagospodarować 2,3 lub 4 dni w Karkonoszach. Jednak chętnie zorganizujemy wycieczkę z innym programem, i o dowolnej długości, bo nawet na 5 czy 6 dni atrakcji w tym rejonie nie zabraknie. Zapraszamy więc wszystkich do zapoznania się z ofertą wyjazdów szkolnych w Karkonosze, i do zobaczenia na sudeckich szlakach.