Wycieczki szkolne 2-dniowe

Wycieczki szkolne 2-dniowe

 

Krótka wycieczka? Dlaczego nie?! Jeżeli dysponujecie małą ilością czasu i nie za dużym budżetem, to Biuro Podróży Wycieczkownia ma dla Was idealne propozycje! Korzystając z naszej oferty wycieczek szkolnych 2-dniowych po Polsce i wycieczek szkolnych 2-dniowych zagranicznych można zobaczyć wiele, nie wydając ogromnych sum.
Za rozsądną cenę i w krótkim czasie można zwiedzić i zobaczyć wiele wyjątkowych miejsc w Polsce. Nasze biuro posiada w swojej ofercie kilkanaście rodzajów 2-dniowych wycieczek szkolnych po naszym pięknym kraju. Do wyboru są różne kierunki od Trójmiasta przez Toruń, Bydgoszcz, Warszawę, Wrocław, Kraków, po Karkonosze. Oprócz standardowego zwiedzania dodatkowym urozmaiceniem niektórych wycieczek jest wizyta w m.in.: Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Centrum Nauki Hydropolis we Wrocławiu, czy toruńskim Planetarium. Wybór wycieczki szkolnej 2-dniowej po Polsce to pewnik poznania wyjątkowych zakątków naszego kraju oraz skorzystania z wielu atrakcji i dobrej zabawy.
Wycieczkownia zachęca również do zapoznania się z propozycjami wycieczek szkolnych 2-dniowych zagranicznych. W swojej ofercie posiadamy wycieczki organizowane do naszego zachodniego sąsiada, czyli do Niemiec. Razem z nami można poznać uroki takich miast jak chociażby Berlin, Drezno, czy Poczdam. Korzystając z opcji wycieczek szkolnych 2 dniowych zagranicznych oprócz poznania innego kraju, zapewniamy udaną zabawę w parkach rozrywki takich jak Hansa Park oraz Tropical Island.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wycieczek szkolnych 2-dniowych organizowanych przez Biuro Podróży Wycieczkownia. Każdą ofertę i program przygotowujemy indywidualnie dla każdej grupy, jeśli więc coś chcecie zmienić w przedstawionych ofertach, skontaktujcie się z nami. Nie trzeba uczęszczać do szkoły by móc skorzystać z naszej oferty 2-dniowej wycieczki. Oferty prezentowane na naszej stronie internetowej są dla każdego przedziału wiekowego, zapraszamy więc również grupy dorosłych, dla Was odpowiednio zmodyfikujemy przedstawione niżej propozycje.

Wycieczki szkolne 2-dniowe po Polsce (dwudniowe)


Wycieczki szkolne 2-dniowe zagraniczne (dwudniowe)