Wycieczki dla nauczycieli

Organizacja wycieczek dla nauczycieli

Wycieczki dla nauczycieli z Biurem Podróży Wycieczkownia to perfekcyjny wybór. W swoich programach zawieramy wszystko, co składa się na udany wyjazd turystyczny, dając gronu pedagogicznemu możliwość integracji poza szkołą. Transport, opieka profesjonalnego pilota, noclegi, wyżywienie, lokalni przewodnicy, ubezpieczenie oraz rezerwacja biletów wstępu - to wszystko jest na naszej głowie, a Wam pozostaje cieszenie się czasem spędzonym razem.

Dewizą naszego biura jest “zwiedzamy emocje!”, dlatego staramy się przygotowywać programy, które uczynią wyjazd wyjątkowym, do zapamiętania na lata.

Jadąc na wycieczkę dla nauczycieli z naszym biurem, będziecie mieli niebywałą okazję na własne oczy zobaczyć i zwiedzić najsłynniejsze zabytki oraz osobliwości przyrody Europy i Polski. Czeka na Was Wieża Eiffla, Tower w Londynie, Sagrada Familia w Barcelonie, ale również dużo bliższych atrakcji, jak toruńska Starówka czy ukryte budowle Gór Sowich.
Dla wymagań Waszej grupy stworzymy indywidualny program wyjazdu, biorąc pod uwagę ilość czasu jakim dysponujecie, przewidywany budżet i miejsce z którego wyjeżdżacie. Nasze wycieczki dla nauczycieli są przeznaczone dla grup z całej Polski, i dla każdej grupy indywidualnie ustalamy finalny program wyjazdu i atrakcje. Wiemy dobrze, że taki typ wycieczek to nie tylko zwiedzanie, ale i zabawa połączona z integracją grupy. Dlatego na Wasze życzenie każdy program może być wzbogacony o takie elementy jak uroczyste kolacje, czy wieczory tematyczne przy akompaniamencie lokalnych zespołów.

Nasza ogólna oferta jest bardzo szeroka. Na tej stronie (wycieczkownia.pl) znaleźć można ponad 100 gotowych programów wyjazdów po Polsce i Europie. Każdy z tych programów, nawet jeśli nominalnie jest planem wycieczki szkolnej, może zostać dostosowany do wymagań nauczycieli. Dlatego proszę zapoznać się z całą naszą ofertą, i jeśli któryś z programów się Państwu spodoba, prosimy o kontakt. Zmodyfikujemy go tak, by odpowiadał wymaganiom nauczycieli. Jeśli macie Państwo jakiś własny pomysł na jeszcze inny program niż te, które można znaleźć na naszej stronie, również prosimy o kontakt. Postaramy się wspólnie z Wami stworzyć w takiej sytuacji plan “szyty na miarę”.

Poniżej znajdą Państwo kilka specjalnych programów, kierowanych do nauczycieli. Są to najciekawsze według nas propozycje wyjazdów dla grona pedagogicznego, najlepiej łączące zwiedzanie z integracją. Szczególnie polecamy w tym wypadku rejsy po Morzu Bałtyckim. Jest to bardzo nietypowa wycieczka, i wyjątkowa możliwość wspólnego spędzenia czasu na pokładzie luksusowych statków rejsowych, idealne według nas połączenie typowego zwiedzania z czasem na integrację grupy. A na integrację na statkach jest wiele okazji, od wspólnych bardzo bogatych obiadokolacji, po zabawę do białego rana w dyskotekach.

Proszę pamiętać o tym, że większość grup grona pedagogicznego wybiera na swoje wyjazdy podobne terminy (okolice Dnia Nauczycieli, długi weekend majowy lub czerwcowy), dlatego warto je rezerwować z dużym wyprzedzeniem, żeby uniknąć problemów z dostępnością hoteli czy biletowanych atrakcji wymagających rezerwacji.

Na nasze wyjazdy zapraszamy wszystkich nauczycieli i ich rodziny, tak żeby w sposób wyjątkowy wykorzystać te rzadkie momenty, kiedy grono pedagogiczne może wspólnie spędzić czas poza szkołą.

Propozycje wycieczek dla nauczycieli - OFERTA W PRZYGOTOWANIU, ZAPRASZAMY ZA KILKA TYGODNI. PÓKI CO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z OFERTAMI OPISANYMI JAKO WYCIECZKI SZKOLNE, BO KAŻDĄ Z NICH MOŻNA RÓWNIEŻ DOSTOSOWAĆ DO WYMAGAŃ GRUPY NAUCZYCIELI