Wycieczki szkolne do Torunia

Wycieczka szkolna do Torunia to zawsze dobry pomysł!

Nasze biuro podróży zajmuje się organizacją wycieczek szkolnych do Torunia. Można powiedzieć, że nic niezwykłego, prawda? NIEPRAWDA! Rzeczywiście wiele innych biur ma ofertę wycieczek szkolnych do Torunia w swojej ofercie. Ale MY jesteśmy z Torunia, mamy tutaj swoją siedzibę, znamy każdy kamień i każdą ulicę w tym mieście. Mało? Od kilku lat prowadzimy również agencję przewodników po Toruniu, która pod marką zwiedzajtorun.pl i kopiernik.pl obsłużyła już setki grup szkolnych i grup dorosłych przybywających do Torunia. Jeśli więc chcecie, żeby Wasza wycieczka szkolna do Torunia została przygotowana i poprowadzona przez zawodowców, nie musicie dalej szukać, zdajcie się na naszą wiedzę i doświadczenie. Co również ważne, staramy się aby przygotowane przez nas wycieczki szkolne do Torunia były “BEZ PRZYNUDZANIA”, gdyż to hasło przyświeca również usługom przewodnickim po Toruniu, które proponujemy grupom z właściwie całego świata. Nasi piloci i nasi przewodnicy starają się znaleźć złoty środek pomiędzy przekazaniem wiedzy historycznej o Toruniu i okolicach, a dobrą zabawą uczestników, z dużą przewagą tego drugiego.

Dla wszystkich i z każdego miejsca

Nasze biuro organizuje wycieczki po Polsce i wycieczki zagraniczne dla grup z całej Polski. Nie inaczej jest z ofertą wycieczek szkolnych do Torunia. Jeśli więc jesteście z Gdańska, Sanoka czy Szczecina, nie musicie szukać lokalnej agencji organizującej wycieczki szkolne do Torunia. My zorganizujemy dla Was transport (pojedzie Wasz miejscowy przewoźnik), my znajdziemy dla Was pilota który przywiezie Was do Torunia i bezpiecznie odwiezie pod szkołę. Zajmiemy się również noclegami (a te szybko w Toruniu znikają, więc warto szybko robić rezerwacje), wyżywieniem i rezerwacjami biletów wstępu do płatnych atrakcji. W skrócie, zajmiemy się wszystkim czego wymaga dobrze przygotowana wycieczka szkolna do Torunia, obojętnie czy przyjeżdżacie do nas na kilka godzin, czy na kilka dni.
Toruń i wycieczka szkolna to jest temat który może być “ugryziony” na wiele sposobów. Proszę potraktować poniższe programy jako sugestię, znając Wasze miasto wyjazdu, wiek grupy i preferencje, stworzymy dla Was indywidualną ofertą, tak aby na długi czas hasło “wycieczka szkolna do Torunia” kojarzyło Wam się z doskonale spędzonym czasem. To kiedy przyjeżdżacie? Dajcie znać klikając na formularz kontaktowy:).
PS. Zapraszamy również grupy dorosłych, dla Was przygotujemy coś specjalnego!

Wycieczka szkolna do Torunia 3 dni