Wycieczki szkolne 1-dniowe (jednodniowe)

Wycieczki szkolne 1-dniowe (jednodniowe)

 

Nie macie dużo czasu,a chcecie go dobrze spożytkować i trochę pozwiedzać? Biuro Podróży Wycieczkownia w swojej ofercie posiada stworzone specjalnie dla Was wycieczki szkolne jednodniowe. Biorąc udział w naszych wycieczkach szkolnych trwających 1 dzień będziecie w pełni usatysfakcjonowani, nie zmęczeni i nie wydacie dużo. Zadbaliśmy o to by zwiedzanie, atrakcje i relaks połączyć w optymalny sposób.
Razem z nami możecie odkryć magię i urok wielu interesujących polskich miast m.in.: Gniezna, Łodzi, Sopotu, Poznania, Redy, Uniejowa, Malborka, Gniewu, Gdańska, Torunia, Kórnika, Ciechocinka, Solca Kujawskiego czy Biskupina. Każde z tych miejsc zapewni moc atrakcji w czasie wycieczki szkolnej trwającej 1 dzień. A do tych rozrywek zaliczają się m.in. słodki pokaz tworzenia Rogali Marcińskich w poznańskim Rogalowym Muzeum, gwiezdny seans w łódzkim planetarium, wizyta gnieźnieńskiej fabryce bombek choinkowych, zakupy w galeriach takich jak Manufaktura w Łodzi czy Stary Browar w Poznaniu. Idealną formą zabawy i relaksu w jednym są wodne zabawy w aquaparkach. Razem z Wycieczkownią możecie wybrać się do Term Maltańskich, Aquaparku Fala, Term Uniejów lub Aquaparku Reda. Wycieczka szkolna jednodniowa nie musi ograniczać się tylko do jednej atrakcji!
Decydując się na ofertę Biura Podróży Wycieczkownia, macie pewność, że wszystkie warunki dobrej i udanej wycieczki szkolnej jednodniowej zostaną spełnione. Organizacja dojazdu, opieka doświadczonego pilota, rezerwacja biletów wstępu oraz posiłków, ubezpieczenie grupy, to wszystko będzie na naszej a nie Waszej głowie. Nasze biuro zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i jeśli tylko chcecie “uszyjemy” dla Was specjalny program wycieczki szkolnej jednodniowej na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.
Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami wycieczek szkolnych jednodniowych Biura Podróży Wycieczkownia. Jest ona skierowana do grup z Torunia i okolic, bo ciężko w wypadku wycieczek jednodniowych o ofertę uniwersalną dla całego kraju. Jestesmy jednak w stanie przygotować wycieczki szkolne 1-dniowe również dla grup z innych regionów Polski, skontaktujcie się z nami, a na pewno uda nam się wspólnie zorganizować udany wyjazd z Waszej miejscowości. Pamiętajcie, że nasza oferta jest skierowana nie tylko do grup szkolnych i organizujemy również wyjazdy dla dużych 🙂

Wycieczki szkolne 1-dniowe (jednodniowe) po Polsce