Wycieczki szkolne do Londynu

Wycieczki szkolne do Londynu
Wielka przygoda z przyjaciółmi z klasy i możliwość poćwiczenia języka angielskiego

 

Chcielibyśmy zaprosić Was na wyjątkowe wycieczki szkolne do Londynu i okolic. Stolica Wielkiej Brytanii jest miastem o wielu obliczach, pełnym miejsc nietuzinkowych ale również atrakcji które co najmniej raz w życiu każdy powinien zobaczyć. Soho, London Eye, Trafalgar Square - jeśli jeszcze tam nie byliście to nie ma na co czekać.
Zorganizujcie sobie świetną wycieczkę szkolną do Londynu z doświadczonym i zaufanym Biurem Podróży. Wycieczkownia zaprasza Was na wspaniałą przygodę w angielskiej stolicy, ale również na wyjazdy poza miasto. Windsor, Oxford, Brighton czy Stonehenge - te miejsca również warto zobaczyć a to tylko rzut beretem od stolicy. A więc zarówno jeśli chcecie dobrze poznać sam Londyn, jak i jeśli marzy Wam się odkrywanie okolic brytyjskiej stolicy, jedźcie tam z nami.
To co wyróżnia naszą ofertę to możliwość wyboru jednego z dwóch typów noclegu:
• zakwaterowanie u rodzin angielskich (rodziny goszczące), gdzie macie możliwość poćwiczenia języka w naturalnym środowisku
• zakwaterowanie w dobrym hotelu, gdzie wspaniale można się integrować a śniadanie i obiadokolacja są w formie bufetu

Dodatkowo proponujemy zarówno wycieczki autokarowe, jak i samolotowe, każda grupa znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Pamiętajcie, że aktualnie do Wielkiej Brytanii można wjechać tylko z paszportem! Dowód osobisty nie wystarczy. Zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy paszportów na super wycieczki szkolne do Londynu:)!

Wycieczki szkolne autokarowe do LondynuJeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych do Londynu Ci nie odpowiada, to skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę "szytą na miarę"!
Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.