Wycieczki szkolne Łeba i Kaszuby

Zapraszamy na pełne atrakcji wycieczki szkolne do Łeby i na Kaszuby. Proponujemy programy 2,3 i 4 dniowe w różnej konfiguracji, odpowiednie dla grup szkolnych w różnym wieku.

 

Wypoczynek dla grup szkolnych w Łebie to zawsze doskonały pomysł na zorganizowanie ciekawej wycieczki dla szkoły. Dzieci młodzież uwielbiają morze i plaże, a plaża w Łebie jest jedną z najpiękniejszych na całym polskim Wybrzeżu. Szkolna wycieczka do Łeby nie oznacza nudnego zwiedzania zakurzonych gablot bibliotecznych, są to wycieczki aktywne, spędzane na świeżym powietrzu. Również ośrodki kolonijne w których kwaterujemy nasze grupy dają możliwość aktywnego spędzania czasu (dostępne boiska, piłki itp.).
W programach naszych wycieczek szkolnych do Łeby nie ograniczamy się tylko do zwiedzania tego miasta. Jadąc do Łeby nie powinno się omijać pięknych Kaszub. Tam naszym szkolnym wycieczkom proponujemy wyjątkowe widoki z Wieżycy, i gwarantowane zachwianie błędnika w "domku do góry nogami". Otrzymujemy więc 2 atrakcje w jednym, bo wycieczka szkolna na Kaszuby też jest atrakcyjna. Będąc już w Łebie, oprócz spacerów po mieście, grupy mogą zdecydować, czy chcą odkryć wydmy okolic Łeby (tzw. "ruchome wydmy"), czy wybrać się w trochę dłuższą wycieczkę do muzeum w Klukach i wejść do Słowińskiego Parku Narodowego w okolicach Czołpina. Ale nie wszyscy muszą podejmować trudną decyzję rezygnacji z części atrakcji okolic Łeby, na szczęście mamy programy wycieczek szkolnych 3 i 4 dniowych w ten region, gdzie można zobaczyć wszystkie jego najważniejsze atrakcje w czasie jednej wycieczki.
Proszę pamiętać, że poniższe programy wycieczek szkolnych do Łeby i wycieczek szkolnych na Kaszuby to tylko nasze propozycje, chętnie przygotujemy dla Waszej grupy inny program wyjazdu, również dla grup dorosłych.