Wycieczki szkolne do Pragi

Stolica Czech nazywana jest jednym z najpiękniejszych miast Europy. Praga ma wyjątkowy klimat starego miasta, który sprawia, że każdy czuje się tu dobrze i chętnie wraca do tego miejsca. Samo centrum zostało nie bez powodu wciągnięte na światową listę UNESCO. Most Karola robi ogromne wrażenie, zwłaszcza w nocy, natomiast Katedra św. Wita i znajdujące się w jej wnętrzu cenne działa rzeźby i malarstwa są absolutnie warte zobaczenia.

Stolica Czech jest jednym z miast, do których organizujemy wycieczki szkolne. Czechy to kraj, w którym uczniowie mogą się odprężyć i zobaczyć piękne stare budownictwo. Z całą pewnością docenią oni staromiejski rynek, po którym można spacerować i zachwycać się całymi godzinami. To naprawdę świetne miasto do tego, by odwiedzić je razem z uczniami w każdym wieku. Wycieczka szkolna do Pragi to doskonały pomysł na integrację -  mnogość atrakcji znajdą tam zarówno młodsi, jak i starsi wychowankowie.

Godne polecenia jest również wspaniałe zaplecze gastronomiczne - dzieciom i młodzieży na pewno posmakują czeskie odpowiedniki hot-dogów, miodownik czy osławione knedliki (uczniowie pokochają ich owocową wersję).

Czarująca stolica i życzliwi ludzie - czego chcieć więcej?

Praga to stolica, która zachwyci każdego. Wycieczka szkolna do tego miasta będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Szczególnie warty polecenia jest Wyszehrad - z jego murów rozpościera się bowiem fantastyczny widok na okolicę. Zachwyceni będą wszyscy - zarówno ci, którzy przyszli tutaj zwiedzać, jak i ci, którzy postanowili się dobrze bawić. W ramach edukacji kulturalnej można pokazać w tym mieście bardzo wiele zabytków architektury, które cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony zwiedzających. To i wiele innych rzeczy sprawia, że Czechy są tak chętnie odwiedzane przez wycieczki szkolne.

Wycieczka szkolna do Pragi nie wiąże się z dużymi kosztami, a sama podróż nie zajmuje zbyt wiele czasu. Nasi południowi sąsiedzi bardzo chętnie przyjmują gości z Polski i są wobec nich przychylnie nastawieni. To również bezpieczny kraj - dlatego rodzice naszych wychowanków mogą być spokojni o ich los.

Wycieczki szkolne do Pragi 2 dni, 3 dni i 4 dni


Wycieczki szkolne łączone Praga + Wiedeń + Bratysława + Budapeszt