Wycieczki szkolne po Polsce

Popularny slogan „cudze chwalicie swego nie znacie” z pewnością pasuje do wycieczek szkolnych organizowanych po całej Polsce. Wiele się słyszy o pięknie terenów zachodnich i magii krajobrazów wschodnich, zapominając tym samym o uroku, jaki kryje w sobie nasz kraj. Polska to miejsce pełne urokliwych wsi, cudownych miast dźwigających historię w postaci niepowtarzalnych zabytków. Równie wiele jest regionów pełnych zielonych lasów, niepowtarzalnych jezior i plaż nad Morzem Bałtyckim.

Organizacja na plus

Nasze Biuro Podróży Wycieczkownia to biuro inne niż wszystkie. Stawiamy na nieszablonowość, oryginalność, a przede wszystkim dobrą zabawę połączoną z poznawaniem tego co najpiękniejsze w naszym kraju. Organizowane przez nas wycieczki szkolne po Polsce to szereg opcji i rozwiązań dla szkół! Co ważne, taki styl podróżowania i zwiedzania nie wymaga paszportów, ani dodatkowych dni! Przygotowując plany naszych wyjazdów dla szkół stawiamy na to, co współcześnie pożądane i ciekawe. Odchodzimy od starych, zakurzonych muzeów na rzecz atrakcyjnych, a jednak stale przynoszących niezbędną wiedzę parków i interaktywnych centrów nauki. W Polsce jest wiele miejsc takich jak Centrum Nauki Kopernik, Hydropolis czy Europejskie Centrum Solidarności. Niemniej zdajemy sobie sprawę z tego, że uczniowie uwielbiają rozrywkę i idącą nierzadko za nią adrenalinę, zatem gdy tylko środki finansowe na to pozwalają wplatamy w plany wycieczek szkolnych po Polsce parki rozrywki lub tematyczne centra rozrywki!

Jako specjaliści w swojej dziedzinie wiemy, co zrobić, aby wycieczka nie okazała się kolejnym nudnym wyjazdem. Łączymy klasyczne formy zwiedzania, jak wyjazdy z przewodnikiem lub pilotem, z pełnią atrakcji i oryginalnych pomysłów! Co ważne, żaden zakątek kraju się przed nami nie ukryje!

Organizujemy wycieczki szkolne po Polsce odwiedzając m.in.:

  • Kotlinę Kłodzką
  • Zakopane
  • Warszawę
  • Łebę i Kaszuby
  • Bieszczady

Zgłoś się do naszego Biura Podróży Wycieczkownia i razem pokażmy, że szkolna wycieczka wcale nie musi być nudna! Wybierz jeden z kilkudziesięciu oryginalnych programów wyjazdów lub zamów unikatowy wyjazd zgodny z waszymi oczekiwaniami!