Wycieczka szkolna Legoland

Wycieczki szkolne do Legolandu
Spełnienie marzeń dla dużych i małych, niesamowita kraina z klocków jest bliżej niż myślisz!

 

Zapraszamy do zorganizowania wycieczki szkolnej do Legolandu z Biurem Podróży Wycieczkownia. Wycieczka szkolna do Legolandu to wyjazd wyjątkowy. Właściwie wszyscy uczniowie dzisiejszych szkół w dzieciństwie mieli w domu klocki Lego. Jedni byli nimi bardziej zainteresowani, inni mniej, ale z pewnością każdy z nich miał taki moment, kiedy chciał zostać wielkim klockowym budowniczym, i stworzyć cały otaczający go świat z klocków lego. Tak właśnie do tematu podeszli w Legolandzie, i okazało się, że świat z klocków może istnieć!
Nasza wycieczka szkolna do Legolandu to wyjazd pełen radości i nieskrępowanej zabawy. Nie ma tu miejsca na nudę. Uczestnicy mają do dyspozycji kilkadziesiąt atrakcji odpowiednich do ich wieku i zawsze bezpiecznych, są restauracje i miejsca odpoczynku dla strudzonych całodziennym szaleństwem. A dodatkowo wszędzie są klocki, nie dające zapomnieć o tym, że jest to kraina jak z wielkiego dziecięcego pokoju zabaw.
Jeśli więc Twoja klasa szuka pomysłu na wyjątkową wycieczkę, zapraszamy na nasze wycieczki szkolne do Legolandu. Dodatkowo proponujemy połączyć je z krótkim zwiedzaniem Berlina lub Tropical Islads, co może jeszcze bardziej uatrakcyjnić taki wyjazd. Poniższe programy to tylko nasza sugestia, wspólnie możemy stworzyć program wyjazdu optymalny dla Waszej grupy czy klasy, wystarczy się z nami skontaktować.