Wycieczki szkolne 4-dniowe

Wycieczki szkolne 4-dniowe

 

Chcąc wybrać się w podróż bez nudy, a pełną atrakcji, warto zdecydować się na Biuro Podróży Wycieczkownia i naszą ofertę wycieczek szkolnych 4-dniowych. Dlaczego? Opcja czterodniowych wycieczek szkolnych to optymalne rozwiązanie dla tych, których satysfakcjonują wycieczki nie za długie i z dużą ilością wrażeń.
Wybierając wycieczki szkolne 4-dniowe po Polsce macie możliwość wyboru spośród kilkunastu kierunków z naszej oferty. Programy naszych wycieczek ułożone są tak, byście nie czuli się zmęczeni i zobaczyli jak najwięcej, korzystając z wielu ciekawych atrakcji w miejscach takich jak : Kraków, Zakopane, Trójmiasto, Kotlina Kłodzka, Hel, Bieszczady, Sanok, Lublin, Namysłów, Karkonosze, Wrocław, czy Malbork. W trakcie trwania niektórych wycieczek szkolnych 4-dniowych po Polsce przewidujemy również kilkugodzinne wypady poza granicę Polski do europejskich stolic i nie tylko, czego przykładem może być wizyta w Pradze czy Skalnym Mieście w Adrspach.
Chcąc zobaczyć jeszcze więcej świata warto zdecydować się na wycieczkę szkolną 4-dniową zagraniczną (autokarową lub samolotową). Nasze biuro ma dla Was kilka propozycji wycieczek szkolnych do wyjątkowych stolic europejskich m.in do Paryża, Londynu, Barcelony, Wiednia i Rzymu. Każdy z kierunków to moc atrakcji, radości i możliwości zdobywania wiedzy. Podróżując z nami możecie zobaczyć miejsca takie jak: Katedra Notre Dame, Łuk Triumfalny, Wieża Eiffla, Pałac Buckingham, Opactwo Westminsterskie, Wieża Zegarowa ze słynnym Big Benem, wiedeńska Starówka, Fontanna di Trevi, Panteon, Kaplica Sykstyńska, Most Karola czy Wzgórze Gellerta. Znajdzie się też chwila szaleństwa w Disneylandzie lub przeżycie niezapomnianego przejazdu London Eye – 135 metrową karuzelą z widokiem na miasto.

Wycieczki szkolne 4-dniowe po Polsce


Wycieczki szkolne 4-dniowe zagraniczne