Wycieczka szkolna Budapeszt

Wycieczka szkolna Budapeszt.
Piękne miasto, ciekawe okolice, mnóstwo możliwości zabawy, zwiedzania
i integracji dla wycieczek szkolnych w każdym wieku

 

Zapraszamy grupy szkolne z całej Polski (grupy dorosłych też mile widziane) na skorzystanie z naszej oferty wycieczek szkolnych do Budapesztu. Jak pokazują poniższe programy wycieczek, temat wycieczki szkolnej do Budapesztu można "ugryźć" na wiele sposobów. My to dla Was zrobiliśmy, a Wam pozostaje wybrać spośród naszych licznych propozycji ten program klasowej wycieczki do Budapesztu, który najbardziej trafi w Wasze wymagania i potrzeby.
Sam Budapeszt to miasto wyjątkowe i nietuzinkowe. Wielowiekowa historia, piękna przyroda i dwa oddzielne organizmy Budy i Pesztu funkcjonujące jako jedno miasto. Do tego wszystkiego urokliwy Dunaj, wysokie wzgórza z pięknym widokiem na miasto, monumentalny Parlament i gorące źródła termalne z klimatem dawnych lat. Jak widać Budapeszt daje nam wiele składników, z których dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy stworzyć dla Was wyjątkowe oferty, dzięki czemu hasło "wycieczka szkolna Budapeszt" będzie się Wam kojarzyło ze świetnie spędzonym czasem i z miejscami zostającymi w pamięci na lata.
Wycieczki szkolne do Budapesztu postanowiliśmy przedstawić Wam w różnych odsłonach. Mamy więc wycieczki typu "express" z mniejszą liczbą noclegów, ale bardzo bogatym programem. Dla chętnych na wycieczkę szkolną do Budapesztu i okolic mamy również wycieczki w wersji "komfortowej" gdzie nie ma przejazdów nocnych, lub są ograniczone do minimum. Wszystkie przygotowane dla Was programy wycieczek szkolnych do Budapesztu są pomyślane jako wycieczki "dorosłe", co w tym wypadku oznacza nie rezygnowanie z jakości usługi, na rzecz maksymalnie niskiej ceny. W cenie przedstawionych programów wycieczek do Budapesztu macie więc noclegi w hotelach (a nie hostelach), wszystkie opłaty drogowe i parkingowe, a przede wszystkim usługę lokalnych przewodników miejskich po Budapeszcie. Oznacza to, że oprócz pilota, który jest z grupą cały czas, po samym Budapeszcie po polsku oprowadza Was osoba tam mieszkająca, znająca w mieście każdy kamień, i wiedząca wszystko lub prawie wszystko o historii, zabytkach i życiu codziennym tego miasta. Uważamy, że warto w ten sposób podnosić wartość wycieczek szkolnych do Budapesztu, gdyż wiedza lokalnych przewodników jest nie do zastąpienia.
Budapeszt jest również znakomitą bazą do stworzenia programów wycieczek szkolnych typu "3 stolice" lub nawet "4 stolice" i takie też programy dla Was przygotowaliśmy. Jeśli więc nie chcecie całej wycieczki poświęcać na Budapeszt, zapoznajcie się z naszymi programami wycieczek łączonych ze zwiedzaniem Pragi, Wiednia czy Bratysławy, wszystkie te miasta położone są dość blisko siebie, co daje wycieczkom szkolnym niepowtarzalną okazję odwiedzenia kilku stolic za jednym razem.
Jeśli więc szukacie ciekawych i profesjonalnie przygotowanych wycieczek szkolnych do Budapesztu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. To są oczywiście tylko propozycje, jeśli macie jeszcze inny pomysł na wycieczkę w te rejony to z chęcią przygotujemy dla Was program "szyty na miarę". Wszystkie wycieczki przedstawione tutaj jako wycieczki szkolne do Budapesztu mogą być zorganizowane również jako wycieczki dla grup dorosłych (dla nauczycieli, urzędów, zakładów pracy itp.). Wystarczy zgłosić się do nas z takim zapytaniem, a ofertę i propozycję cenową dostaniecie od nas w ciągu kilkunastu godzin.

3 stolice i 4 stolice wycieczki szkolne Budapeszt, Praga, Wiedeń, Bratysława