Wycieczki szkolne do Włoch

Wycieczki szkolne do Włoch
Piękna przyroda, historyczne zabytki, super integracja grup szkolnych

 

Zapraszamy wszystkie szkoły na niezapomnianą wycieczkę do Włoch! Obojętnie czy marzą Wam się Włochy Północne, czy wolicie eksplorować rzymskie zakamarki (samolotem lub autokarem), w naszej ofercie z pewnością znajdziecie coś dla Waszej szkoły i klasy. Przygotowaliśmy dla Was 5 dniowe programy expressowe, jak i dłuższe tygodniowe wyjazdy, gdzie będzie czas i na zwiedzanie i na odpoczynek.
To co wyróżnia naszą ofertę, to noclegi w dobrych hotelach przy samym Wybrzeżu Adriatyku! Grupy jadące na "Włochy Północne" spędzają wszystkie noce w hotelach na pięknym Wybrzeżu Adriatyckim, a grupy wybierające się autokarem do Rzymu mają również 1 nocleg przewidziany nad samą plażą. Wiemy, że nic tak nie sprzyja integracji wycieczki szkolnej do Włoch jak wieczorny spacer po pięknej plaży, wśród palm i szumu morza. Młodzież szkolna oczywiście zapamięta zabytki i opowieści naszych przewodników, ale piękna plaża to jest zawsze dodatkowa wartość takiego szkolnego wyjazdu.
Proponowane poniżej programy wycieczek szkolnych do Włoch i Rzymu to oczywiście tylko nasza sugestia. Jeśli macie Państwo inny pomysł na szkolny wyjazd w tym kierunku, zapraszamy do kontaktu, na pewno wspólnie uda nam się zorganizować taki wyjazd, który spełni wszystkie Państwa wymagania. Włochy mają tyle pięknych miejsc, że organizacją wycieczki szkolnej do tego kraju można się zająć na 100 sposobów, a poniżej tylko kilka wybranych propozycji.
Gorąco zapraszamy również do zapoznania się z nowościami naszych szkolnych wyjazdów do Włoch. Program "Toskania 7 dni" to wycieczka dająca możliwość odkrycia najbardziej malowniczego, a dla wielu najpiękniejszego regionu we Włoszech. W ofercie pojawiła się również możliwość zorganizowania wycieczki szkolnej samolotowej do Rzymu, gdzie po szybkim locie mamy możliwość cieszenia się urokami Wiecznego Miasta. Wszystkie programy szczegółowo opisane poniżej.

Wycieczka szkolna Włochy Północne 5, 6 lub 7 dni