Wycieczka szkolna Kotlina Kłodzka i Góry Stołowe

Wycieczki szkolne Kotlina Kłodzka/Góry Stołowe
Świetny czas spędzony z kolegami z klasy, pierwsze spacery po górach i wyjątkowe widoki

 

Zapraszamy na wycieczkę szkolną w Kotlinę Kłodzką i Góry Stołowe. Mamy dla Was różne opcje wycieczki o różnym czasie trwania, każda klasa znajdzie w naszych propozycjach coś dla siebie. Położenie Kotliny Kłodzkiej pozwala na „ugryzienie” tego tematu na wiele sposobów. Możecie zacząć od wycieczki na 3 dni, gdzie w rozsądnej cenie grupa szkolna może pochodzić po górach (być może dla niektórych będzie to pierwszy raz na górskim szlaku), a w drodze do i z Kotliny Kłodzkiej odwiedzić dodatkowe atrakcje. Wrocław, Kopalnia Złota czy majestatyczny Zamek Książ, w połączeniu z górskimi szlakami można zrobić z tych składników wyjątkową ofertę wycieczki szkolnej.
Przygotowaliśmy dla Was również oferty wycieczek w Kotlinę Kłodzką i Góry Stołowe na 4 dni. 4 doby pozwalają nam na spokojniejsze tempo wycieczki i dorzucenie do programu zwiedzania kolejnych atrakcji. Na jednej wycieczce można nauczyć się czerpania papieru, zobaczyć niepowtarzalną kaplicę z czaszek, wyjechać za granicę do klimatycznej Pragi, oraz przespacerować się wśród krasnali do wrocławskim Rynku. Do tego noclegi w pensjonatach w pokojach z łazienkami, pyszne śniadania i obiadokolacje i przepis na ciekawą wycieczkę szkolną gotowy. Zapraszamy w Góry Stołowe i do całej Kotliny Kłodzkiej, wybierzcie z naszej oferty program, który będzie Wam najbardziej odpowiadał, w razie pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji.


Jeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych w Kotlinę Kłodzką i Góry Stołowe Ci nie odpowiada to skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę ""szytą na miarę""! Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.