Wycieczki szkolne 6-dniowe

Wycieczki szkolne 6-dniowe

 

Pragnąc udać się w dalekie wojaże bez pośpiechu i pragnąc zobaczyć bardzo dużo, warto przeznaczyć na to trochę więcej czasu. Właśnie z tego powodu Biuro Podróży Wycieczkownia stworzyło oferty pozwalające podróżować spokojnie, czyli wycieczki szkolne 6-dniowe. W przypadku takich wyjazdów warto zlecić całą organizację zawodowemu biuru podróży jakim jest właśnie Wycieczkownia. Sprawy formalne takie jak rezerwacje autokarów, posiłków, hoteli, czy biletów m.in. samolotowych, to dla nas pestka! Dla Was zostanie czerpanie przyjemności i radości z wyjazdu.
Stawiając na nasze biuro możecie skorzystać z mnogości ofert, których programy stworzone zostały w sposób optymalny, by zapewnić wszystkiego po trochu, zwiedzania, odpoczywania i dokazywania. Możecie wyjechać z nami do m.in.: Paryża, Londynu, Pragi, Wiednia, Budapesztu, Bratysławy, Rzymu, San Marino, Chorwacji, Wenecji, Brukseli, czy na Zamki nad Loarą i Lazurowe Wybrzeże. W każdym z tych miejsc przeżyjecie przygody, które zostaną w Waszej pamięci na zawsze.
Dzięki wycieczkom szkolnym sześciodniowym można zobaczyć znacznie więcej niż w krótszych propozycjach wyjazdów. Można to zrobić jednocześnie dokładniej i w spokojniejszym tempie, bez gonitwy między zabytkami. Oprócz zwiedzania na naszych 6-dniowych wycieczkach szkolnych można skorzystać z opcji plażowania i kąpieli słonecznych nad Morzem Adriatyckim czy Śródziemnym, albo poszaleć w parku rozrywki Disneyland, Mirabilandia lub kompleksie basenowym Miskolc Barlangfürdő
Nasze biuro podróży wychodzi naprzeciw każdej sugestii swoich klientów i jeżeli chcielibyście zmodyfikować swój cel podróży zajmiemy się tym, ponieważ każda oferta jest przez nas tworzona dla Was indywidualnie. Obsługujemy nie tylko grupy szkolne, dlatego zapraszamy również grupy dorosłych., chcące wybrać się na 6-dniową wycieczkę pełną przygód.

Wycieczki szkolne 6-dniowe zagraniczne

Sześciodniowa wycieczki to już jest wyjazd przez duże W!