Wycieczki szkolne samolotowe do Londynu

Niezapomniane wycieczki szkolne samolotem do Londynu

Biuro Podróży Wycieczkownia organizuje wycieczki szkolne samolotowe do Londynu, dając grupom szkolnym okazję do skorzystania z szerokiej siatki tanich lotów do Londynu, dostępnych we wszystkich dużych polskich miastach i w ich pobliżu. Nasze wycieczki szkolne samolotowe to szansa na to aby w parę godzin po opuszczeniu domu móc cieszyć oczy wspaniałymi londyńskimi widokami, i zajadać się rybą z frytkami gdzieś nad brzegiem Tamizy. Wycieczka klasowa samolotem to oszczędność czasu i mniejsze zmęczenie, jest to również doskonała propozycja dla mniejszych grup szkolnych, nie trzeba zbierać bardzo dużej grupy aby móc zorganizować taki wyjazd za rozsądne pieniądze. Dla naszych szkolnych grup samolotowych pragnących zobaczyć Londyn mamy aż 3 opcje noclegu. Zapraszamy do rodzin angielskich, gdzie będziecie mieli możliwość poćwiczenia języka angielskiego, możemy Was również ugościć w jednym z hosteli lub hoteli które z nami współpracują. Taki wybór powinien sprawić, że każda grupa szkolna pragnąca znaleźć idealną dla siebie wycieczkę samolotową do Londynu, znajdzie dla siebie coś ciekawego w naszej ofercie. Poniżej gotowe programy takich wycieczek, oczywiście zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, i z chęcią stworzymy wyjątkową wycieczkę szkolną samolotową tylko dla Waszej grupy.
Pamiętajcie, że aktualnie do Wielkiej Brytanii można wjechać tylko z paszportem! Dowód osobisty nie wystarczy. Zapraszamy wszystkich szczęśliwych posiadaczy paszportów na super wycieczki szkolne do Londynu:)!


Jeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych samolotowych do Londynu Ci nie odpowiada to skontaktuj się z nami
stworzymy dla Ciebie wycieczkę szkolną samolotową " "szytą na miarę""!
Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.


Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Treść wiadomości