Wycieczki szkolne Suntago Wodny Świat (Park of Poland Wręcza)

Wycieczki szkolne do Suntago Wodny Świat.

Marzy Wam się wycieczka szkolna do ciepłych krajów? Lazurowa woda, piaszczyste plaże oraz wypoczynek w cieniu palm? Powiecie, że taka wycieczka jest niemożliwa do zrealizowania, bo za daleko, za drogo…. To prawda. Może być trudno wyjechać w taką daleką podróż. Ale od czego macie nas?! Co powiecie na ciepłą wyspę z palmami, pisakiem I ciepłą wodą tuż obok, na wyciągnięcie ręki? Biuro Podróży Wycieczkownia zorganizuje Wam wycieczkę szkolną w zupełnie nowe miejsce na mapie atrakcji w Polsce. Zapraszamy do największego zadaszonego parku wodnego w Polsce I w Europie. Suntago Wodny Świat, bo o nim mowa, przywita każdą wycieczkę szkolną 32 zjeżdżalniami o łącznej długości 3km, rzeką przygód, zewnątrznym basenem termalnym, basenem relax z dziką rzeką, basenem z falami oraz 300 najprawdziwszymi palmami.
Na najbardziej odważnych uczestników wycieczki szkolnej czekać będzie symulator surfingu Surf-Air. Suntago Wodny Świat to również strefa relaksu, w której znajdziecie basen termalny oraz odpoczniecie w cieniu palm sprowadzonych specjalnie dla Was z Florydy, Malezji i Kostaryki. Po zabawie I relaksie czas na posiłek? Nic prostszego! W parku wodnym Suntago Wodny Świat znajdziecie punkty gastronomiczne, w których czekać będą potrawy z różnych zakątków świata. Suntago Wodny Świat to idealne miejsce na jednodniową wycieczkę szkolną lub jako miły przerywnik w trakcie wycieczek kilkudniowych.
Na wycieczce szkolnej poczujcie się jak na egzotycznych wakacjach! Wcale nie musicie jechać na drugi koniec świata, ponieważ wszystkie polskie drogi prowadzą do największego w Europie parku wodnego Suntago Park Wodny. Obiekt Waszych marzeń, ogromny park wodny, powstaje tuż obok, w miejscowości Wręcza, jedyne 60 kilometrów od Warszawy – pomiędzy autostradą A2 I drogą ekspresową S8.
Suntago Wodny Świat to idealne miejsce na relaks I wspaniałą zabawę np. po wizycie w stolicy.
Wycieczka szkolna do parku wodnego Suntago Wodny Świat to gwarancja niezapomnianych wrażeń I szalonej zabawy oraz możlwiość naładowania baterii na dalszą część roku szkolnego.
Wycieczka do parku wodnego Suntago Wodny Świat już niebawem w ofercie naszego Biura Podróży Wycieczkownia.
Już dziś zaplanuj wycieczkę szkolną do Suntago Wodny Świat!