Wycieczki do Paryża

Wycieczki do Francji

Wycieczka szkolna do Paryża i okolic to niezapomniane przeżycie dla całej klasy. Wycieczkownia jest doświadczonym organizatorem wycieczek szkolnych do Francji, które zapewnią Państwa podopiecznym atrakcyjne spędzenie czasu. Oprócz wycieczek do Francji oferujemy wyjazdy zorganizowane do Anglii, Hiszpanii, Włoch, Chorwacji oraz wycieczki po Polsce. Jednak to wycieczki do Francji cieszą się u nas wyjątkowym uznaniem, które poparte jest licznymi referencjami zadowolonych uczestników.

W ofercie znajduje się między innymi Wycieczka szkolna do Paryża i Disneylandu, dzięki czemu Państwa podopieczni nie tylko poznają kulturę i kuchnię francuską, ale również spędzą miło i aktywnie czas na świeżym powietrzu w najbardziej popularnym parku rozrywki. W naszym programie zwiedzania znajduje się wiele atrakcji, jakie spotkać możemy w stolicy Francji - zaczynając od miejsca, gdzie znajduje się katedra Notre Dame, pola elizejskie, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, na zwiedzaniu największych muzeów kończąc. Centrum miasta, paryskie atrakcje, największe miasto Francji - to właśnie te epitety w pełni ukazując czym jest francuska stolica.

Staramy się zatem, aby program każdej wycieczki do Francji był wyważony pomiędzy różnymi atrakcjami do zwiedzenia. Na szczęście kraj ten to ogromne bogactwo atrakcyjnych miejsc i ciekawostek, które umożliwiają stworzenie wielu różnorodnych programów wycieczek. Francja to także zabytki oraz miejsca, które koniecznie trzeba odwiedzić. Z doświadczenia jednak wiemy, że nie wszystkie dzieci lubią całodniowe wycieczki do Luwru, dlatego każdą szkolną ofertę dostosowujemy do wieku uczestników. Chcemy, żeby Francja była miłym wspomnieniem i kojarzyła się z przyjemną wycieczką.

Organizacja wycieczek szkolnych wiąże się z dużą odpowiedzialnością, której jesteśmy w stanie się podjąć. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą podróży szkolnej, podczas której Paryż urzeknie nie tylko opiekunów, ale również ich podopiecznych. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie atrakcje, które wzbudzą jego zainteresowania i chęć ich zobaczenia. Wyjazd z Wycieczkownią do Francji to wspaniała przygoda krajoznawcza oraz możliwość lepszego wzajemnego poznania się i zintegrowania grupy.

Jeżeli są zainteresowani Państwo wycieczką szkolną z naszej oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozwólcie, żeby stolica Francji uwiodła Was swoją nietuzinkowością i przekonajcie swoich uczniów, że szkolne wyprawy nie muszą być nudne i wiązać się z kilkugodzinnym chodzeniem po muzeach.

Oprócz samych wycieczek szkolnych organizujemy również wycieczki dla grup dorosłych (firmy, instytucje, grupy znajomych). Dla takich grup tworzona jest oferta „szyta na miarę” uwzględniająca budżet i wszelkie wymagania grupy. Dla grup dorosłych tworzymy zarówno programy autokarowe, jak i wycieczki samolotowe, gdzie zwiedzanie Paryża, czy wycieczki objazdowe na terenie Francji zapadną Państwu w pamięci na długo. Mamy spore doświadczenie w przygotowaniu indywidualnych i niepowtarzalnych programów wycieczek do Paryża (rejsy statkiem z kolacją, prywatne transfery, rezerwacja wejść do znanych restauracji itp.) poparte referencjami. Wystarczy się z nami skontaktować, my zrobimy resztę.

Samolotowe wycieczki do Paryża

W ofercie Wycieczkowni znajdują się wycieczki do Francji, które z całą pewnością dostarczą Państwu wielu pozytywnych wrażeń. Szeroki wybór programów umożliwia wyruszenie w podróż zgodną z własnymi oczekiwaniami – każdy z nich stawia na coś innego. Ci z Państwa, którzy chcieliby zwiedzić Paryż, będą mieli do wyboru kilkudniowe wycieczki skoncentrowane na poznawaniu miasta szlakiem najbardziej charakterystycznych zabytków oraz tych miejsc, w jakich uwidacznia się niesamowity klimat stolicy Francji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zorganizowanych wycieczek samolotowych do Paryża dla szkół i nie tylko.

Wycieczki 4-dniowe autokarowe - Nowość!

Nawet cztery dni mogą wystarczyć, by zdążyć zapoznać się nową kulturą, zobaczyć niesamowite, dotychczas znane wyłącznie ze zdjęć miejsca oraz zaznać niesamowitych wrażeń. Nasze ekspresowe, 4-dniowe wycieczki do Paryża to intensywny scenariusz zwiedzania nastawiony na to, by zobaczyć jak najwięcej i jednocześnie jak najwięcej czasu spędzić na zabawie. W ciągu kilku dni będą mogli Państwo przekonać się, w czym tkwi urok stolicy Francji, zachwycić się jej architekturą i niepowtarzalną atmosferą, a także poznać, czym jest prawdziwe szaleństwo w kultowym Disneylandzie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zorganizowanych wycieczek do Paryża.

Wycieczki 5-dniowe autokarowe

Jeśli chcą Państwo zwiedzić jak najwięcej, ale nie mogą sobie pozwolić na poświęcenie na podróż więcej niż kilku dni, z myślą o Państwa zadowoleniu powstała nasza oferta obejmująca 5-dniowe wycieczki do Paryża nastawione na intensywne zwiedzanie miasta oraz zasłużony relaks w najbardziej malowniczych zakątkach Francji. Opcja „Paryż dla niecierpliwych” to również doskonały wybór dla klas. Wycieczka szkolna do Paryża z całą pewnością okaże się rozwijającą podróżą, która pozwoli uczniom zapoznać się z nową kulturą i na własne oczy zobaczyć miasto dotychczas znane z filmów, książek czy fotografii.

Wycieczki 6-dniowe autokarowe

Sześć dni to odpowiednio dużo czasu na to, by zakochać się w cudownym Paryżu – poznać najważniejsze zabytki, ale także móc odczuć czarującą atmosferę tych zakątków miasta, w których rzadziej widuje się turystów. 6-dniowa wycieczka do Francji to także doskonała okazja do tego, by odwiedzić Reims, Wersal, Père-Lachaise, Zamki nad Loarą, Vaux-le-Vicomte, Fontainebleau i inne znajdujące się niedużym oddaleniu od Paryża, słynne miejsca. Wszystkich zainteresowanych intensywnym zwiedzaniem, w trakcie którego będą mieli Państwo czas na zachwyt i zasłużony relaks, zachęcamy do rezerwowania naszych komfortowych, 6-dniowych wycieczek do Paryża.

Wycieczki 7-dniowe autokarowe

W ofercie Wycieczkowni znajdują się 7-dniowe wycieczki do Paryża i Brukseli umożliwiające dokładne zwiedzenie dwóch słynnych stolic oraz najbardziej malowniczych zakątków Francji. Reims, Wersal, Père-Lachaise, Zamki nad Loarą, Vaux-le-Vicomte, Fontainebleau czy Disneyland to urzekające miejsca, które w trakcie wycieczki będą mogli Państwo odwiedzić razem z nami. Tydzień w Paryżu z pewnością będzie dla Państwa czasem niesamowitych wrażeń, zachwytów nad francuską architekturą oraz niepowtarzalną atmosferą od wieków olśniewającą i oczarowującą turystów ze wszystkich stron świata, ale także zasłużonego relaksu.

Wycieczka do Francji, Paryża, Lazurowe Wybrzeże

W końcu nadszedł dla Państwa czas zasłużonego relaksu? W związku z tym serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą autokarowych wycieczek do Paryża oraz nad przepiękne Lazurowe Wybrzeże. Zainteresowani intensywnym zwiedzaniem zakątków malowniczej Francji będą zachwyceni bogatym i różnorodnym programem – pozwoli on zwiedzić najważniejsze punkty na mapie Paryża, ale także zachwycić się urokliwym wybrzeżem. Oprócz tego plan wycieczki zakłada chociażby wizytę w słynnym kurorcie Saint-Tropez, w filmowym Cannes czy dzień w Księstwie Monako, które również ma Państwu wiele do zaoferowania.

Polecamy

4-dniowe wycieczki do Francji


Wycieczka szkolna Paryż Express + Disneyland to znakomite połączenie pobytu w stolicy Francji z możliwością zabawy w podparyskim Disneylandzie. W programie znajduje się między innymi zwiedzanie Katedry Notre Dame, Wieży Eiffla, Ogrodów Luksemburskich oraz ekstrawaganckiego budynku Centrum Pompidou.

Wycieczki do Francji – Paryż Express + Disneyland doskonale sprawdzą się dla dzieci
w wieku od kilku do kilkunastu lat. W trakcie wyjazdu podopieczni poznają kulturę i sztukę Paryża, a także aktywnie spędzą czas w jednym z najsłynniejszych europejskich parków rozrywki.

6-dniowe wycieczki do Francji


Klasyczna wycieczka szkolna Paryż + Reims + Disneyland opiera się na programie umożliwiającym poznanie najciekawszych miejsc na terenie stolicy Francji oraz najładniejszych miejsc w Reims: Placu Królewskiego, Placu Forum, Ratusza oraz Bramy Marsowej. Odkrywanie Paryża obejmuje między innymi zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej, Ogrodów Luksem-burskich, Katedry Notre Dame oraz Luwru.

Wycieczki do Paryża + Reims + Disneyland doskonale sprawdzą się dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. W trakcie wyjazdu uczestnicy będą mogli poznać nie tylko najsłynniejsze zakątki Paryża oraz Reims, stolicy francuskiego regionu Szampania, ale także zrealizować swoje najśmielsze marzenia w Disneylandzie. Każdy dzień pobytu będzie niezapomnianym przeżyciem.


Jeśli w powyższych propozycjach nie znalazłeś nic dla siebie to również skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę "szytą na miarę"!
Zarówno standard noclegu jaki i wyżywienia możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.