Wycieczki szkolne do Chorwacji

Wyjazdy klasowe to zazwyczaj jedna z tych części roku szkolnego, na którą uczniowie najbardziej czekają i odliczają dni do wyjazdu. W sytuacji gdy wycieczka szkolna ma zmierzać ku Chorwacji oczekiwania i ekscytacja są znacznie większe. Trudno się dziwić - bałkański kraj przyciąga tysiące turystów. Piękno złocistych, nadmorskich plaż, błękit przejrzystego morza, a do tego wszystkiego niesamowite krajobrazy rozpościerające się wokół chorwackich parków narodowych, jak i popularne na całym świecie zabytki architektury.

Niezapomniane wrażenia

Nasze Biuro Podróży Wycieczkownia to miejsce, w którym spełniamy marzenia! Organizujemy wycieczki szkolne do Chorwacji w różnych opcjach – najpopularniejsze i według nas najkorzystniejsze rozwiązanie to wyjazdy 6 lub 7 dniowe, które pozwalają na zwiedzenie najpiękniejszych zakątków tego kraju, a także dają możliwość odpocząć i skorzystać z wielu atrakcji. Nasza oferta obejmuje także wycieczki, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb szkół – wystarczy, że przedstawicie nam swoje potrzeby, a z pewnością znajdziemy dla nich najlepsze rozwiązanie! Ciekawym pomysłem jest np. jednodniowy wyjazd do pobliskiej Bośni, gdyż kryjące się w nadbałkańskim kraju zabytki i urokliwe miejsca zasługują na przedstawienie ich młodemu pokoleniu! Mostar czy Medjugorie to miasta, z których Bośnia słynie na całym świecie – odkryjcie je razem z nami! Wyjazdy do Chorwacji, a nierzadko także i do Bośni, to przede wszystkim niezapomniane wspomnienia, które na długo pozostaną w sercach młodych ludzi.

Profesjonalizm od A do Z

Organizując wycieczki szkolne do Chorwacji stawiamy na profesjonalizm. Wiemy, że przygotowany przez nas plan musi spełniać nie tylko konkretne wymagania bezpieczeństwa oraz naukowe, ale przede wszystkim musi trafić do serc młodych turystów. Stawiamy na oryginalność wyjazdów, dzięki czemu na ustach uczniów widnieje uśmiech. Korzystamy z ofert sprawdzonych miejsc noclegowych oraz przewoźników, którzy cieszą się pozytywną opinią, gwarantując tym samym spokój i bezpieczeństwo.