Wycieczki szkolne do Energylandii

Oryginalne i atrakcyjne wycieczki szkolne? Dla nas to nic trudnego! Wystarczy odpowiedni plan wyjazdu, odpowiednia lokalizacja i przede wszystkim świetne nastawienie! Nasze biuro podróży przygotowało ofertę ciekawych wyjazdów, pełnych śmiechów, radości i niezapomnianych chwil w wielu miejscach, także w polskiej Energylandii!

Idealna dla każdego

Energylandia to miejsce, w którym każdy czuje się niesamowicie. Dzięki czterem dokładnie wytyczonym strefom zabawy największy w Polsce park rozrywki stanowi bezpieczny i atrakcyjny kurs dla grup w każdym wieku. Co najważniejsze, wycieczki szkolne do Energylandii to czas spędzony od rana do późnego wieczora na najwyższym poziomie zabawy! Ponadto, polski park rozrywki charakteryzuje się świetną opcją biletową, która umożliwia nieograniczone korzystanie z praktycznie wszystkich udostępnianych w parku atrakcji! Jedna cena, jeden bilet i brak granic dziecięcej radości!

Pośród najciekawszych miejsc w Energylandii znaleźć można:

  • dynamiczne zjeżdżalnie
  • atrakcyjne kolejki górskie
  • zapierające dech w piersiach zjazdy na pontonie po rwącej rzece.

Co ważne, Energylandia umożliwia grupom zorganizowanym, jak np. wycieczkom szkolnym organizacje posiłków – na umówioną godzinę można zamówić w przystępnej cenie obiad dla całej grupy. Niemniej młodzi wycieczkowicze mogą zakupić jedzenie we własnym zakresie korzystając z jednej z wielu przygotowanych przez park atrakcji!

Coś więcej

Wycieczkownia to nasze biuro podróży, które dokładnie wie, jak zorganizować wycieczkę by posiadała ona wszystkie ważne aspekty – zwiedzanie, zabawę i chłonięcie wiedzy! Wybierając się na wycieczkę szkolną do Energylandii, warto pomyśleć także o połączeniu jej z innymi atrakcyjnymi wyjazdami na południe kraju. Park rozrywki znajduje się stosunkowo blisko Krakowa, co pozwala na stworzenie planu, który obejmie także zwiedzanie regionu Małopolskiego! Nasza oferta to połączenie przyjemnego z pożytecznym w najlepszym wydaniu! Przekonajcie się sami i już dziś skontaktujcie się w celu wybrania najlepszej opcji dla Waszej szkoły!