Wycieczki szkolne 3-dniowe

Wycieczki szkolne 3-dniowe (trzydniowe)

 

Macie trzy dni i chcecie je spożytkować w ciekawy i przyjemny sposób? Dobrze trafiliście! Biuro Podróży Wycieczkownia ma dla Was idealne rozwiązanie, czyli wycieczki szkolne 3-dniowe. Mamy w swojej ofercie kilkadziesiąt propozycji takich 3-dniowych wycieczek szkolnych, z pewnością w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
Jeżeli interesują Was propozycje wycieczek szkolnych trzydniowych na obszarze Polski to jest w czym wybierać. Miejsca, które razem z nami możecie zobaczyć to m.in. : Łeba, Toruń, Malbork, Trójmiasto, Kazimierz Dolny, Sandomierz, Warszawa Wrocław, Biskupin, Zakopane, Ojców, Wieliczka, Kotlina Kłodzka, Karkonosze oraz Bieszczady. Wszystkie programy naszych wycieczek są ułożone tak, by każda chwila była wykorzystana optymalnie, z nastawieniem na emocje związane z odkrywaniem nowych miejsc i wspólnej integracji. Właśnie z tego powodu w trakcie wycieczek szkolnych 3-dniowych, poza klasycznym zwiedzaniem miast i odkrywaniem muzeów, proponujemy Wam takie miejsca jak: Park Rozrywki Energylandia w Zatorze, “Dom do Góry Nogami”, Kopalni Złota w Złotym Stoku, warsztaty w Hucie Szkła Julia, udział w warsztatach wypieku piernika w jednej z toruńskich piernikarni, obserwatorium astronomiczne w Piwnicach, Jura Park w Solcu Kujawskim, czy chociażby Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Jeżeli interesują Was dalsze wojaże, to nie ma najmniejszego problemu. Wśród ofert Biura Podróży Wycieczkownia na pewno coś Was zainteresuje. Organizujemy wycieczki szkolne 3- dniowe zagraniczne do wielu stolic i miast europejskich m.in. do: Berlina, Wiednia, Bratysławy, Pragi i Budapesztu. Dodatkowymi atrakcjami w trakcie trwania niektórych 3- dniowych wycieczek są wizyty w parkach rozrywki takich jak: Tropical Island, Heide Park oraz Legoland.
Decydując się na skorzystanie z oferty naszego biura nie tylko macie możliwość wyboru spośród licznych propozycji. Zapewniamy Was również, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i dopasowujemy ofertę do jego potrzeb i sugestii. Warto wybrać się na wycieczkę 3-dniową z Wycieczkownią! Nie ważne czy jest się małym, czy dużym, ponieważ nie ograniczamy się tylko do grup szkolnych. Skontaktuj się z nami!

Wycieczki szkolne 3-dniowe po Polsce


Wycieczki 3-dniowe zagraniczne