Wycieczki szkolne samolotem

Wycieczki szkolne samolotowe.
Wymarzone wycieczki szkolne są bliżej niż myślisz. 2 h w samolocie i zaczyna się zabawa

 

Biuro Podróży Wycieczkownia jest organizatorem wycieczek szkolnych samolotowych. Mamy Wam do zaoferowania aż 4 samolotowe destynacje wycieczek szkolnych. Możecie z nami polecieć do żabie udka do Paryża, na herbatkę do Londynu, na pizzę do Rzymu lub na paellę do Barcelony!
Jeśli w Waszej szkole pojawił się pomysł zorganizowania wycieczki szkolnej samolotowej, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mamy w organizacji takich wycieczek duże doświadczenie, poparte referencjami od zadowolonych klientów. Organizowaliśmy już wycieczki szkolne samolotem dla małych, kameralnych grup 13 osób, jak i duże wyjazdy dla grupy ponad 50 osób. Do każdego wyjazdu podchodzimy tak samo starannie, dlatego dopilnujemy aby wyjazd Waszej szkoły na szkolną wycieczkę samolotem był udany i bezproblemowy. Wiemy jak zorganizować bilety na samolot dla grupy, podpowiemy czy warto brać bagaż rejestrowany, czy wystarczy podręczny. Zorganizujemy dla Was również transport z lotniska do hotelu, w skrócie zajmiemy się wszystkim, co w dobrze przygotowanej wycieczce szkolnej samolotem jest ważne.
Wycieczki szkolne samolotem do dobry pomysł dla grup w każdym wieku. Dla dzieci młodszych klas może to być okazja do pierwszego lotu samolotem. A dla roczników kończących szkołę okazja do integracji i zorganizowania krótszego, ale bardzo intensywnego pobytu. Wycieczka szkolna samolotem jest polecana szczególnie dla mniejszych szkół, gdzie czasami ciężko jest nazbierać wystarczającą liczbę osób potrzebnych do obsadzenia standardowej wycieczki autokarowej. A dzięki ofercie wycieczek samolotowych, taka grupa 20 czy 30 osób nie musi martwić się, że w wyniku małego zainteresowania cały wyjazd się nie odbędzie. Przy mniejszych grupach również koszt wyjazdu samolotowego i autokarowego staje się porównywalny, więc tym bardziej warto rozważyć taką opcję.
Jeśli więc chcecie zorganizować w swojej szkole wycieczkę samolotową, zgłoście się do doświadczonego i sprawdzonego partnera. Jeśli w widocznych poniżej gotowych programach wycieczek szkolnych samolotowych nie znajdziecie oferty odpowiadającej Waszym potrzebom, zgłoście się do nas, chętnie stworzymy dla Was wycieczkę samolotową "szytą na miarę", gdzie wspólnie ustalimy czas trwania, zakres świadczeń i miejsce Waszej przygody.