Wycieczki szkolne 5-dniowe

Wycieczki szkolne 5-dniowe

 

Jeżeli macie ochotę na dłuższy wyjazd, to skorzystanie z oferty wycieczek szkolnych 5-dniowych zagranicznych będzie dla Was perfekcyjnym rozwiązaniem. Dlaczego? Dzięki tym pięciu dniom poznacie lepiej dany miejsce i będziecie mieli dużo czasu na integrację grupy.
Nasze biuro dysponuje kilkunastoma rodzajami programów wycieczek szkolnych pięciodniowych, które nie pozwalają się nudzić. Wyboru możecie dokonać spośród wielu stolic i miast europejskich, jadąc m.in. do Paryża, Londynu, Barcelony, Mediolanu, Wenecji, Pragi, Wiednia czy Budapesztu. Każde miejsce do którego udacie się razem z nami będziecie mogli poznać na wiele sposobów. Oprócz wyjątkowych zabytków takich jak Pałac Buckingham, Wieża Eiffla, Wersal czy Sagrada Familia, super zabawę zapewnią Wam pobyty w parkach rozrywki jak Disneyland czy Mirabilandia. Niezatarte wspomnienia zdobędziecie również w trakcie przebywania w świecie Harry’ego Pottera, czy na London Eye – 135 m karuzeli widokiem na miasto.
Do niektórych miejsc Biuro Podróży Wycieczkownia oferuje dwa rodzaje transportu. Dla tych bardziej niecierpliwych i chcących jak najszybciej “przenieść się” do innego kraju jest opcja samolotowa. Dla wolących “standardowe” podróżowanie jest oczywiście transport autokarem w bardzo komfortowych warunkach.
Jeżeli wśród naszych propozycji wycieczek szkolnych 5-dniowych udało się Wam znaleźć coś dla siebie to skontaktujcie się z nami. Zawsze opracowujemy dla Was oferty indywidualnie, dlatego jeżeli macie propozycje zmian do przedstawionych programów to nie ma najmniejszego problemu. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą grupy dorosłych, które tak jak grupy szkolne chcą przeżyć wyjątkową przygodę! Dla Was dostosujemy przedstawione programy do możliwości Waszego budżetu i oczekiwanego standardu noclegów i wyżywienia.

Wycieczki szkolne 5-dniowe zagraniczne


Wycieczki szkolne 5-dniowe po Polsce

już wkrótce w naszej ofercie również wycieczki pięciodniowe po Polsce