Wycieczki szkolne autokarowe do Londynu

Atrakcyjne wycieczki szkolne autokarowe (autobusowe) do Londynu

Biuro Podróży Wycieczkownia organizuje wycieczki szkolne autokarowe do Londynu, dbając o to aby w bogatej ofercie proponowanych wycieczek szkolnych autokarowych do Anglii i Londynu każdy znalazł coś dla siebie. Mamy w ofercie wyjazdy autokarowe trwające 5 i 6 dni, oczywiście na życzenie klienta możemy stworzyć indywidualne programy wycieczek, dłuższe lub krótsze niż te proponowane poniżej. Nasze propozycje wyjazdów autokarowych (autobusowych) do Londynu wyróżniają się również faktem, że grupa może zdecydować o typie noclegu jaki będzie dla niej najlepszy. Nasze wycieczki szkolne mogą nocować w Londynie u rodzin angielskich, co daje możliwość uczestniczenia w codziennym życiu brytyjskiej rodziny, jak i bezpośredniego kontaktu z językiem angielskim. Tym samym grupom autokarowym proponujemy noclegi w hotelach, gdzie grupa może się swobodnie integrować, a posiłki w formie bufetu powinny zadowolić najwybredniejszych. Zapraszamy więc do zapoznania się z programami wycieczek szkolnych autokarowych do Londynu, z pewnością każda grupa znajdzie tu propozycję odpowiadającą jej potrzebom.
Mimo brexitu, do końca 2020 roku nic nie zmienia się w kwestii przekraczania granicy z Wielką Brytanią. Nadal możemy podróżować z dowodem lub paszportem. Skorzystajcie więc z okazji, i jedźcie z nami do Londynu jeszcze w tym roku! Zapraszamy na ostatnie wolne terminy w okresie kwiecień-czerwiec 2020, oraz na wakacyjne i jesienne wypady na herbatkę u Królowej:)

Najpopularniejsze wycieczki szkolne autokarem do Londynu


Inne równie ciekawe wycieczki szkolne autokarowe do LondynyJeśli żadna z powyższych propozycji wycieczek szkolnych autokarem do Londynu Ci nie odpowiada to skontaktuj się z nami
stworzymy dla Ciebie wycieczkę szkolną autokarową „ „szytą na miarꔄ!
Standard noclegu i wyżywienia, jak również długość pobytu możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.


Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Treść wiadomości