Wycieczki szkolne 7-dniowe 8-dniowe i dłuższe

Wycieczki szkolne 7-dniowe, 8-dniowe i dłuższe

 

Chcecie zorganizować dłuższy grupowy wyjazd zagraniczny? Nie macie czasu i głowy na sprawy organizacyjne takie jak rezerwacje hoteli, restauracji, czy zakup biletów ? W takiej sytuacji macie nas, czyli Biuro Podróży Wycieczkownia, które wyręczy Was we wszystkich formalnościach związanych z organizacją wycieczki szkolnej 7-dniowej lub dłuższej. Programy naszych wyjazdów to doborowe towarzystwo trzech składowych: zabawy, zwiedzania oraz relaksu.
Współpracując z Wycieczkownią dajecie sobie możliwość wyjazdu do państw takich jak: Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Włochy czy Chorwacja. Dalsze i dłuższe podróże oznaczają, że spożytkujecie swój czas w bardzo konkretny i efektowny sposób. Miejsca, które znajdziecie w naszych ofertach podróży to zabytki najwyższej klasy. Mowa m.in. o Wieży Eiffla, Wersalu, Luwrze, Weronie, kościele Sagrada Familia, Pałacu Guell, Placu św. Marka, czy starówce Dubrownika. Poza programem bogatym w zwiedzanie można skorzystać z opcji plażowania i kąpieli słonecznych nad Morzem Adriatyckim lub Śródziemnym. Wiemy również, że serca szybciej biją, a na buziach pojawia się uśmiech, kiedy w programy 7-dniowych wycieczek szkolnych wkomponuje się zwiedzanie parków rozrywki. Dlatego niektóre opcje naszych wycieczek przewidują spędzenie całego dnia w np. Disneylandzie, Mirabilandii czy Europa-Park. Dzięki mieszaniu tradycyjnego zwiedzania z parkami rozrywki, wycieczki szkolne 7-dniowe mijają szybko, gdyż młodzież szkolna ma zapewnioną odpowiednią dla ich wieku porcję zabawy, rozrywki i adrenaliny.
Biuro Podróży Wycieczkownia zapewnia, że każdego klienta traktujemy indywidualnie i tworzymy ofertę względem jego potrzeb i sugestii. Każda grupa nie tylko szkolna ma możliwość skorzystania z oferty naszego biura. Właśnie dlatego zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wycieczki szkolne 7-dniowe, 8-dniowe i dłuższe

Wycieczka szkolna siedmiodniowa lub ośmiodniowa to może być dla wielu wycieczka życia! Wybierz się na nią z doświadczonym organizatorem.