Wycieczki szkolne i klasowe

Tanie wycieczki szkolne i klasowe

To właśnie w szkole mamy najwięcej czasu na odkrywanie otaczającego nas świata, ale nie zza szkolnych ławek! Najlepiej poznawać świat bezpośrednio – dlatego to szkolne wycieczki zagraniczne są najlepszym sposobem na zrozumienie świata, jego historii, poznanie innych kultur i oczywiście poszerzenie horyzontów. To także doskonały sposób na integrację klasy i zawarcie nowych przyjaźni. Zagraniczne wyjazdy z klasą to również okazja, by uczniowie podszkolili się w językach obcych. Biuro podróży Wycieczkownia to organizator wspaniałych wypraw dostosowanych do potrzeb osób w wieku szkolnym, które będą pełne zabaw, przygód i niezapomnianych wrażeń.

 

PROSZĘ KLIKNĄĆ NA WYBRANY KRAJ, ŻEBY ZAPOZNAĆ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ

Zobaczcie również naszą nowość, "Wycieczki szkolne do Grecji"

Nasze najpopularniejsze zagraniczne wycieczki szkolne

Szkoły, które z nami współpracują najchętniej wybierały właśnie te wycieczki zagraniczne
 

Specjalnie dostosowana oferta dla szkół

Wycieczkownia to doświadczone biuro podróży, którego pracownicy doskonale znają upodobania grup szkolnych w różnym wieku. Stąd bardzo atrakcyjna oferta zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Z nami uczniowie na własne czy zobaczą najważniejsze miasta Europy. Proponujemy wyjazdy do typowo turystycznych miast, jak Londyn czy Paryż, i w bardziej egzotyczne zakątki świata, w tym do Włoch, Chorwacji, czy Hiszpanii. Proponujemy szkołom zwiedzanie najsłynniejszych miejsc świata, takich jak Luwr czy Pałac Buckingham, wejście na wieżę Eiffela oraz przejazd London Eye. Zainteresowanym bardziej wypoczynkiem i zabawą niż zwiedzaniem, proponujemy zaś wycieczki do Disneylandu oraz Legolandu. Z nami możesz zobaczyć nie tylko Londyn i Paryż (choć to jedne z najchętniej wybieranych kierunków), ale także: Pragę, Brno, Bratysławę, Drezno, Berlin, Poczdam, Brukselę, Reims, Wenecję, San Marino, czy Wiedeń.

Atrakcje dostosowane do wieku i zainteresowań uczniów

Przygotowując ofertę Wycieczkownia stara się umieścić w niej propozycje dla dzieci i młodzieży w każdym wieku i o każdym typie zainteresowań. I tak oferujemy zarówno szkolne wycieczki zagraniczne o typowo edukacyjnym charakterze (które w planowym rozkładzie zajęć mają szereg miejsc ważnych historycznie), jak i takie, które są przede wszystkim nastawione na zabawę. Oferta jest także zróżnicowana pod względem planowanego celu wyprawy (może to być integracyjna wyprawa dla pierwszego rocznika, klasowa wycieczka podczas roku szkolnego lub na jego zakończenie – jako forma uczczenia zamykanego właśnie z klasą roku pracy).

Odkrywanie tajemnic ważnych zakątków świata

Z Wycieczkownią zobaczysz tajemnicze Stonehenge, zwiedzisz dogłębnie stolice najważniejszych europejskich miast, odwiedzisz ważne na naszym kontynencie centra rozwoju nauki (takie jak Oxford), jak i miejsca, gdzie zapadają najważniejsze decyzje świata polityki (jak Parlament Europejski). Proponujemy także szkolne wycieczki zagraniczne na Lazurowe Wybrzeże, do najważniejszych muzeów świata (jak British Museum, czy muzeum w Luwrze) oraz śladami zamków nad Loarą. Z nami możesz poznawać obce obyczaje, kulturę, język, historię, a także sztukę czy architekturę. Oferujemy zarówno wycieczki ekspresowe, jak i kilkudniowe, które pozwalają na wczucie się w klimat odwiedzanego miasta. Umożliwiamy zobaczenie flagowych punktów danych zakątków Europy, jak i miejsc mniej znanych, a co najmniej równie atrakcyjnych.

Profesjonalnie przygotowane wycieczki

Przygotowując szkolne wycieczki zagraniczne pamiętamy o tym, co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwie uczniów. Dbamy o to, by warunki wycieczki były odpowiednie dla danej grupy wiekowej oraz zawsze oferujemy doskonałe wyżywienie oraz najlepsze miejsca zakwaterowania. W ofercie mamy zarówno wycieczki autokarowe, jak i samolotowe. Przy tym wszystkim staramy się, by ceny były przystępne, dzięki czemu każde dziecko stać na uczestnictwo w takiej wycieczce i klasa może bez przeszkód wyruszyć na wspólną wyprawę. Wszystkie organizowane przez nas podróże są przygotowane w sposób w pełni profesjonalny, a oferta jest dostępna dla szkół z całej Polski. Poza tym wciąż ją uatrakcyjniamy, dopasowując do bieżących potrzeb. Wszystko po to, by dzieci z wycieczki wróciły pełne dobrych emocji i niezapomnianych wspomnień oraz by nabrały ochoty do samodzielnego poznawania świata.