Wycieczki szkolne do Krakowa

Królewskie wycieczki szkolne do Krakowa.
Zorganizujcie Waszą wycieczkę szkolną do Krakowa i w jego okolice z Biurem Podróży Wycieczkownia!

 

Kraków jest najczęściej odwiedzanym przez turystów miastem w Polsce. Przez wiele prestiżowych magazynów o turystyce na świecie jest uznawany za jedno z tych miejsc na ziemi, które chociaż raz w życiu trzeba zobaczyć. Tak, chodzi o polski Kraków, który mamy na wyciągnięcie ręki, i do którego co roku przylatuje lub przyjeżdża masa turystów z zagranicy. Jeśli więc w Waszej szkole pojawił się pomysł organizacji wycieczki do Krakowa, to jest to z pewnością dobry wybór.
Zarówno sam Kraków, jak i jego okolice pozwalają na zobaczenie miejsc niebanalnych i niepowtarzalnych. Zabytki centrum Krakowa są wszystkim znane, chociaż dopiero spacer z przewodnikiem pozwoli odkryć ich sekrety. Ale w naszych programach wycieczek szkolnych do Krakowa nie ograniczamy się tylko do miasta Smoka Wawelskiego. Nie zapominamy o unikatowej na światową skalę kopalni soli w Wieliczce, możemy zabrać Was również na zamki szlaku Orlich Gniazd i do Ojcowskiego Parku Narodowego. Dzięki temu nasze programy to balans pomiędzy zwiedzaniem wielkiego miasta, i kontaktem z przyrodą i historią wokół. A dla starszych grup szkolnych i grup dorosłych jest jeszcze Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, prawdziwa lekcja wielkiej historii, muzeum powstałe aby "po wsze czasy" pamięć o wydarzeniach tam mających miejsce nie zginęła.
Jeśli więc pragniecie pojechać na ciekawą i atrakcyjną wycieczkę szkolną do Krakowa i w okolice, zapraszamy do zapoznania się z naszymi gotowymi programami takich wyjazdów. Oczywiście jak zawsze są to tylko propozycje, dla każdej grupy, również dla grup dorosłych, możemy przygotować inny program, zgodnie z sugestiami klienta co do długości, atrakcji, jakości noclegu i wyżywienia.

Wycieczki szkolne do Krakowa 2 lub 3 dni