Wycieczki szkolne Lazurowe Wybrzeże

Wycieczki szkolne na Lazurowe Wybrzeże

Wycieczki szkolne na Lazurowe Wybrzeże to wyjątkowe wycieczki w naszej ofercie wyjazdów szkolnych. Lazurowe Wybrzeże kojarzy nam się z luksusem, piękną pogodą i plażami, jak również z niesamowitymi widokami morza, śródziemnomorskiej roślinności oraz pięknych miast i miasteczek. W naszych programach wyjazdów szkolnych na Lazurowe Wybrzeże to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! I to wcale nie są miejsca istniejące tylko na zdjęciach przerobionych przez grafików komputerowych. Te widoki i te miasteczka naprawdę istnieją, dlatego nasze wycieczki szkolne na Lazurowe Wybrzeże są tak wyjątkowe. Młodzież, nawet jeśli już wcześniej była za granicą, za każdym razem jest oczarowana klimatem i przyrodą Lazurowego Wybrzeża. Sesje zdjęciowe z Góry Zamkowej w Nicei nie mają końca, kiedy uczestnicy naszych wycieczek przekonują się, że lazur morza w Nicei to nie tylko chwyt reklamowy.
Oferujemy bardzo bogaty, a jednocześnie nie przeładowany program dającymożliwość zobaczenia na jednej wycieczce szkolnej wszystkich najważniejszych miejsc Lazurowego Wybrzeża.
Jedną z największych zalet naszych wycieczek szkolnych na Lazurowe wybrzeże jest miejsce naszego noclegu. Śpimy w domkach kempingowych kilkadziesiąt metrów od śródziemnomorskiej plaży, wśród palm i szumu morza! Na terenie kempingu jest wszystko co wycieczka szkolna na Lazurowe Wybrzeże może potrzebować: sklep, pralnia, boiska do różnych sportów, restauracje i butiki. Najgorsze jest to, że grupy nie chcą ostatniego dnia rozstawać się z domkami, i na siłę musimy zabierać ich do domu:) Chcą zostać dłużej i dłużej....co też jest możliwe, jeśli dysponujecie czasem, możemy przygotować dłuższą wycieczkę niż ta opisana w programach poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt.

A tak bawiła się jedna z naszych grup na wycieczce na Lazurowe Wybrzeże.
Amatorski film nakręcony przez jednego z uczestników


Jeśli w powyższych propozycjach nie znalazłeś nic dla siebie to również skontaktuj się z nami, stworzymy dla Ciebie wycieczkę ""szytą na miarę""!
Zarówno standard noclegu jaki i wyżywienia możemy dostosować do Twoich potrzeb, w programach powyżej są ujęte opcje najczęściej wybierane przez naszych Klientów.


Skontaktuj się z nami

Wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości, doradzimy i stworzymy wycieczkę dla Ciebie!

Telefon: 698149019
e-mail: [email protected]

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Telefon

    Treść wiadomości